Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software


Libic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý den

rád bych touto cestou ( v tomto vlákně, protože jsem vlákno o Bracket Traderu jako samostatné nenašel) chtěl poděkovat autorovi videa o používání Bracket Traderu zejména pak jeho druhé části. Sám bych nastavení nedal dohromady a začínám pomalinku zjišťovat, že skutečně reálně profitovat se dá - v mém případě -pouze při obchodování minimálně dvou kontaktů (vycházím z Rossova managementu), kdy k řízení takového to obchodování je plná verze BT ve spojen např. s AmiBrokerem neocenitelným pomocníkem. Úplně mě fascinuje, jak rychle mi BT s pohyblivým SL během několika vteřin ochraňuje zisk. Nevěřím, že bych podobných výsledků dosáhl pouze při zadávání příkazů do platformy IB vzhledem ke složitosti zadávání.

S pozdravem

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

DOBRÝ DEN

můžete mi prosím poradit.Mám už přes rok nainstalovanou platformu VT TRADER od CMS nyní v nejnovější verzi 1.9.3.0.Můj problém spočíval vždy v pomalém otevírání grafů jejich načítání a realizaci obchodních příkazů a vlastně celkové sekání grafiky tohoto software.Připisoval jsem tyto problémy zejména tomu že obchoduji přes demo.Jenže po otevření real účtu asi před 2 měsíci tyto problémy stále trvaly a tak jsem začal s výměnou grafické karty,rychlejším pripojení k internetu.Vím že tento program je docela náročný na operační pamět,můj počítač má dual core 1.8GHz.
A proto než začnu s výměnou operační paměti,můžete mi někdo odpovědět jaké by měli být minimální parametry počítače aby VT Trader běžel bez potíží?Tím myslím otevření cca 10 grafů v každém cca 5 indikátorů a realizaci obchodu během několika vteřin,při jednom grafu a jednom indikátoru mi to docela funguje.

S pozdravem dejv04 :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

podobný problém jsem měl také - "pomalost" SW způsobovala nevhodná kombinace několika indikátorů (zřejmě chybný postup při jejich přidávání), které jsem měl ve své vlastní skupině ("Uživatelské nástroje TA"). Pokud jsem tento "nástroj" zkusil naimportovat do VT na jiném PC, od tohoto importu se s VT nedalo pracovat.
Pomohlo jen následující - úplná odinstalace VT + znovusestavení indikátorů (podruhé jsem už asi měl šťastnou ruku ...). Jiným způsobem se mi VT nepodařilo zprovoznit.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kbtm...

v tomhle máte zcela jistě pravdu.Když jsem si vytvářel své vlastní indikátory,většinou se jednalo jen o různé úpravy originalních skriptů indikátorů PIVOT POINTS,RSI,CCI nebo BOLLINGER BANDS,tak po vložení do grafu došlo někdy ke zhoršení ovladatelnosti.Nyní mám pracovní šablony po 4 grafech v různých minutážích vždy pro jeden měnový pár a zatím mi to docela funguje.Musel jsem sice upusti od toho že budu mít v šabloně třeba dva nebo tři měnové páry a jsem nucen přepínat jednotlivé pracovní šablony mezi sebou což trvá nejméně 15 vteřin,tím strácím sice čas i přehled o tom co se děje někde jinde ale jinak to asi nevyřeším.Jo ještě zkouším X-TRADER od XTB,tam sice v tomhle zádný problém není,můžu mít otevřených grafů a indikátorů kolik chci a funguje to na 100%,ale zas mají gumovej spread.

S pozdravem dejv04

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 5 týdnů později...
  • 1 month later...
  • 4 týdny později...

to kvetos:

Záleží co hodláte obchodovat a jak, pokud uvažujete o intraday pak je možné využít free soft např. Medved QT, nebo Ninja Trader. Sierra Chart je myslím 30 dní zdarma a pak je nutno zaplatit, pro level 3 je to kolem 180$/rok.

Popis softu je zde
www.financnik.cz/wiki/

Ninja trader popis a videotutoriál
www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-1.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...