Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Software


Libic

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
prosím o radu.

Mám Ninju a registraci u Zen-fire. Úspěšně jsem pracoval s Ninjou a daty stahovanými od zen-fire asi 3 měsíce.
Nyní mi přestalo fungovat připojení od Zen-fire.

Píše se mi hláška (v Ninjovi při připojování):

Login failed: Please check your account connection parameters and your
internet connection

Nevíte někdo co to znamená a co mám dělat.

Nevím o tom, že by registrace od Zen-fire byla omezená na nějakou dobu.

Poraďte mi prosím někdo.
Moc děkuji Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 137
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 months later...

to Joseph: To ma kazdy soft jine u TradeNavigatoru to nejde, tam musite platit data hned jinak backtesting nefunguje u jinych softu nevim. Malem bych zapomnel prvnich 30 dni mate data zdarma pak 80usd mesicne nebo 120USD pokud to chcete na dva kompy, ale co se da stihnout za mesic ze....


Mate nekdo prosim vas zkusenosti s obchodovanim primo z TN. Pouzivam TWS a chtel bych si zvednout pohodli mate nekdo nejake pekne reseni? Obchoduji daily a prikazy zadavam jednou denne, takze to klidne budu delat i v necem jinem jak v TN ale hlavne uz ne v TWS.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Dobrý den, narazil jsem na zajímavý software na analýzu a testování obchodních systémů, řízení rizika atd...
link: www.poling.sk/eshop/index.php?main_page=product_info&cPath=2_65&products_id=185&zenid=09908538b2aa87920c8878a808e53ab4

Tedy jeho název je WinRisk (polling) - je ve slovenštině

Ps: není to žádná reklama !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, som zacinajuci trader a mam dve otazky na ktore mi urcite niekto bude vediet odpovedat.
Prvou je ci niekto pocul, alebo dokonca pouziva, software 'Foxx individual trader', zaujima ma ake s nim mate skusenosti a ci je hoden svojej ceny.
Druha otazka smeruje na pouzivatelov programu MSA, na internete som nasiel viacero verzii a ta najnovsia (3) nie je bezplatna, s akou pracujete a ci sa opat oplati kupit najnovsia?
Vopred dakujem za odpovede a prajem krasny novy rok!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 4 týdny později...

ahoj, mam svuj obchodni styl zalozen primarne na price action, nicmene pouzivam pro filtraci signalu take indikatory (MACD, RSI, EMA). Primarne analyzuji trh pres TOS, ale porovnam-li stejny trh vcetne indikatoru napriklad. pres ww.barchart.com zjistim ze indikator ma jinou charakteristiku (je napriklad strmejsi, nebo jeste neprekrocila nulovou linku, atd.). Porovnavam trhy po jejich uzavreni, nastaveni indikatoru mam vzdy stejne.
Pro muj styl obchodovani jsou tyto rozdily velice dulezite.
Mate nekdo podobne zkusenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Dobrý den, chci se zeptat, zda někdo zkoušel software a vubec system plus500 zkouším jen demo verzi, jsou tam aktualni grafy atd... Na trening asi dobre, ale nakup nebo prodej je zde za jinou než aktualni cenu (vždy o něco navýšena či snížena) což dost ovlivni vysledek obchodu. Doufám, že u jiných softwarů je cena při vstupu ovlivněna pouze rychlostí jednání brokera či online platformy? Jsem začátečník, trading mne velice zaujal a budu vděčný za každou radu...zatím čtu teorii a zkouším trénovat... (omlouvám se, pokud je dotaz mimo mísu..)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...