Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

Ahoj,
tak papertrade funguje, jen ne ostre obchodovani, to zalozit nejde. Pokud vyplnite jinou zemi, nebo to napisete na nekoho z jine zeme (ktera neni na zdejsim seznamu), napr Polsko. Staci vyplnit prvni formular a uz se zalozi uzivatelske jmeno, ten druhy s cislem pasu/ID uz se pro papertrading vyplnovat nemusi.

petemm

PS: jak vam funguje papertrading? Take u statusu pise 20 minutes delayed?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To petemm:

K tomu delaye 20 min je to bežné TOS neposkytuje live data až keď si založíte ostrý účet vám dajú platformu ktorá funguje na live dátach, ale moc sa to nelíši od Live platformy, akurát čoho vás vyvarujem je že v TOS platforme dosť často prihadzujú na prémiu tzn. že keď vám vyplnia príkaz za lepšiu cenu než ste ho dali nato môžete na live skoro zabudnúť, stáva sa to, ale nie v takých medziach ako sa to stáva v deme. Napr za polroka sa mi to stalo 2 krát a aj to prémium poskočilo len o 1$ na stratégiu ;)

Edit:
K tomu, že je teraz problém otvoriť účet z Česka s Slovenska ani neviem teda musím sa priznať, a o zdvihnutý poplatkov som ešte nič nezačul teda, som zvedavý ako sa to vyvinie, ale asi im idem pár emaiov napísať teda.

Veľa úspechu
Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tome,

jenom můj názor na to, co jste napsal. Já jsem byl na OA1 a kurz mi přišel dobře vyvážený, co se týče poměru know how oproti technické stránce (ovládání platformy apod.), i když třeba to nastavování alertů už mě osobně přišlo jako ztráta času, která by se dala věnovat rozšíření probíraného know how.
A když už platím za kurz, tak chci tzv. co nejvíce nahlédnout do kuchyně, dozvědět se co nejvíce o daných strategiích, protože to je pro mě hodnota, za kterou jsem ochoten zaplatit. A nechci obrazně ztrácet čas tím, že se budu učit, co kde zmáčknout, navíc ve 2 platformách, když se to zadarmo můžu naučit sám na webu nebo přečíst sám po kurzu třeba ve skriptech, pokud to tam zařadíte.

Láďa


Link to comment
Sdílet pomocí služby

popo Napsal:
-------------------------------------------------------
> to all,
> nevíte někdo zda nejde v platformě IB nastavit alert na P/L podobně jako v TOS pro IC.

Když si "povolíš" podmíněné příkazy, tak si můžeš nastavit různé podmínky a na to různé akce (exekuce příkazu, sms, mail) Chce to si to ošahat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
absolvoval jsem kurz ,,Jak obchodujeme opce I " a mluvilo se především o platformách IB a TOS. Na fóru jsem se však dočetl, že min vklad pro založení účtu u IB je 10000 USD, které však nemám. Existuje jiná varianta jak obchodovat opce mimo tyto platformy a jakým způsobem se zadávají příkazy?
Jaká je min částka pro založení účtu?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...