Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer,

už to tu padlo, ale mohl by někdo zkušený poradit? U TOS nelze založit live účet. Jaký jiný SW se dá použít? TOS je zdarma, je nějaký jiný ekvivalent? Option Vue jsem nalezl ke koupi za nějakých 42 000 Kč, což mi přijde skoro až nemorální.

A jaký broker? V prosinci mne čeká kurz opcí a tak je docela ťafka co udělal TOS. Jak jinak to nahradit a kým? Prosím o radu. Moc děkuji.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to svjezmen:
pro občany žijící v ČR, konkrétní datum kdy to zase půjde mi nikdo nebyl schopnej u TOS říct a to jsem si s nima vyměnil asi 20 emailů a jeden telefonát

to ontarios1:
hledal jsem na netu brokera pro opce a i když jsem jich našel docela dost, IB mi příjde díky platformě a komisím nejlepší.

to all:
pokud chce někdo začít u IB a vadí mu počáteční kapitál $10.000, podívejte se na iq-trade.com, kde je možnost začít u IB s polovičním účtem.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém je uplne inde,než deklaruje TOS.
Problem je v tom,že Ameritrade ,ktorý kúpil thinkorswim na jar,považuje komise aké učtuje thinkorswim za príliš nízke.
A toto žiadne umiestnenie učtu v zahraničnej banke nerieši.Možno chvilku to ešte pojde,ale určite nie natrvalo
A otázne je,dokedy zachovajú poplatky pre pôvodných klientov TOS

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ze stránek TOS jsem vyštoural tento seznam zemí, které mají nejspíš stejný problém
"Antigua, Barbuda",
"Azerbaijan",
"Barbuda, Antigua",
"Bahamas, Eleuthera Island",
"Belarus",
"Bosnia-Herzegovina",
"Cambodia (Kampuchea)",
"Cayman Islands",
"Central African Republic",
"Chad",
"Czech Republic",
"Eleuthera Island, Bahamas",
"England",
"Estonia",
"Great Britain",
"Guernsey",
"Guinea",
"Guinea-Bissau",
"Haiti",
"Hungary",
"Ireland-North",
"Isle of Man",
"Jersey",
"Kenya",
"Kosovo (Yugoslavia)",
"Kyrgyzstan",
"Laos",
"Latvia",
"Lebanon",
"Liechtenstein",
"Lithuania",
"Mauritania",
"Montenegro (Yugoslavia)",
"Niger",
"Nigeria",
"Pakistan",
"Philippines",
"Sao Tome and Principe",
"Serbia (Yugoslavia)",
"Scotland",
"Singapore",
"Slovak Republic",
"Slovenia",
"Tajikistan",
"Turkmenistan",
"Yemen (Aden)",
"Yugoslavia",
"United Kingdom",
"Uzbekistan",
"Venezuela",
"Wales"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,
ja jdu brzy na kurz, tak uvidime jestli to bude na TOS (kterou ucastnici mit nebudou ze zde diswkutovanych duvodu) nebo jine platforme.

Jinak osobne si myslim, ze velke % papertraderu bude vsude - napr. pokud se opravdovemu tradingu bude pak venovat 2% lidi, kteri si otevrou ucet, tak v CZ+SK to muze byt i vice (jak absolutne, tak relativne), protoze je zde silna komunita na sdileni uzivatelskych nazoru a podpory - napr. toto diskusni forum, videotutorialy apod.

petemm

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...