Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtěl bych se zeptat někoho kdo tomu rozumí. Na stránkách TOS jsem si přečetl možnosti poplatků u opcí.

1.Standart - 1-5 contracts - The lesser of:$2.95 per contract OR $1.50 per contract plus $9.95 (only one $9.95 charge for unlimited spread legs)

2. EX/RATES #1 - víc jak 5/k - $1.25 per contract $12.95 minimum per leg

3. EX/RATES #2 - 20/k nebo spreads of at least 10 contracts -$.95 per contract $19.95 minimum per leg

4. Another Broker's Rates- New customers can choose any major web-based broker's rate plan. You'll receive the lowest available rate for which you qualify. - ceny podle Brokera



Může mi to někdo trochu přiblížit? Co znamená ta druhá cena pohybující se kolem přes 10 USD
V tomto vlákně jsem četl poplatek 15 USD....za co že tento poplatek je....pouze za to když pozici před EXP neuzavřu sám a ona se uplatní nebo jak to je?
Má TOS také nějaký paušal který u nich musím zaplatit na poplatkách nebo ho prostě doúčtují?

děkuji za odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

To padik:
15 USD je za exercise nebo assignment, to znamena uplatneni opce nebo prirazeni.

$1.25 per contract $12.95 minimum per leg = $1.25 za kontrakt, 12.95$ minimum za jednu nohu

Mas li rekneme Iron kondora, ktery ma 4 nohy (4 ruzne strike), TOS po tobe bude chtit minimalne 4x12.95 (plati pro rate plan cislo 2).


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomu trochu nerozumim, mám TOS papermoney a když se kouknu na příkaz například u Iron Condora tak poplatek za jeden IC se čtyřmi opcemi je 5 USD.

Ještě musím dodat, že jsem si s nimi dopisoval a ukecal je na 1.25 USD za kontrakt. Tím chci říct, že nohy mi neučtují. Ani v PaperMoney, ani v live účtu. Tedy alespoň to není vidět, když se podívám na Confirm and Send - pouze poplatek 5 USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to Malý Bobeš

to su tzv . warranty, a ako spravne píšeš, su to opcie, ktore je možné len nakupovat
zložitejšie opčné strategie je možne robit na certifikatoch, ktorých je pomerne dost typov, ale takisto zdaleka nemaju variabilitu skutočných opčných strategii, navyše su to v drvivej večšine LEAPSy, pripadne až investičné nástroje

A warranty a certifikáty sa podla mna obchoduju intenívne, akurat na tomto serveri sa o tom nič nepíše. V ČR sa na ich obchodovanie asi najčastejšie využíva Brokerjet.

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

herman Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Malý Bobeš
>
> je dostatočný dovod to, že v Europe sa opcie
> neobchoduju ? :-)
>
> herman


to herman: Po precteni vaseho prispevku (a kratkem pousmani) jsem se rozhodl reagovat. Vazne by me zajimalo kde jste prisel na to ze Evrope se opce neobchoduji? Nejenom ze se obchoduji, ale treba indexove opce (na eurostoxx50 nebo DAX) jsou velmi likvidni a oblibene. Jinak equity (nebo equity index) opce se obchoduji vsude na svete...od Ciny az po Australii.

Jinak vam pro piste doporucuji jednoduse priznat ze nevite (na tom neni nic spatneho) a nemystifikovat ostatni ;-)

btw prikladam i link - dukaz, kdyby mi nekdo neveril :-)
www.eurexchange.com/market/quotes/IDX/STX/BLC/OESX_en.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Mate nekdo zkusenosti s brokerem provedenou likvidaci pozic u TOS? V patek se mi stalo, ze mi bez jakehokoli predchoziho oznameni ci margin callu zlikvidovali cast IC, konkretne cast PUT legs. Dokonce se ani neobtezovali s notifikaci po provedenem uzavreni, ktere mimochodem neudelali doted.

Osobne to mohu porovnat s mymi pocatky u IB, kde prislo nejdrive 10 mailu a clovek mel pohodlne den az dva na likvidaci dle sve uvahy. Ne tak TOS, ktery vybral uplne volne a nelogicky prave uvedene pozice. TOS mel byt premium broker, ale podle toho postupu to vypada spis na loupezniky.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to mne dost prekvapuje. Osobne jsem se o toto tema dost zajimal a bylo mi receno, ze pri prideleni ma clovek 5 dnu cas na vyporadani. Tomnes na seminari rikal, ze prideleni u nej probehlo bezproblemove, ze mu to rekli dopredu, pak pripsali akcie a on se mohl bez problemu rozhodnout, jak s nimi nalozit, zda je prodat nebo zavrit pozici pres ochranou opci.
Proc ti pozice zavirali? (dost dobre nechapu vynucene zavreni vertikaly, kde je limitovany riska navic i blokovany margin k pokryti).
Domnivam se, ze k takovemu jednani mohlo dojit v souvislosti s vyjmecnou situaci na trhu ale i tak, pokud je to jak rikas, tak je to dost varovny pripad :(.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...