Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem, chci se zeptat, jak mám přesně odeslat peníze na zafundování účtu u TOS. Raději se zeptám. - částka je jasná (volím si ji sám :-)) a odeslat to myslím můžu v CZK, přepočítají si to do USD, je to tak? - poplatek mám nechat na BEN? Když to bude na BEN, tak by myslím TOS měli hradit poplatky za převod peněz, správně? - krome toho OUR to mam snad vyplneno dobre Pro jistotu posílám printscreen pro zadání zahraniční platby od KB, kam jsem to vyplnit tak jak jsem vydedukoval, ze by to melo byt spravne. Kdyžtak mě opravte, že to mám vyplnit nějak jinak. Díky moc! Boban

8526

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

bigos:

TOS za tebe zadne poplatky hradit nebude. Spis se ti strhnou z te castky, kterou tam budes posilat. Takze doporucuji nechat OUR, at se normalne zaplati z toho co mas na uctu a castka, kterou tam prevadis doputuje cela.
Muzes to klidne poslat v korunach, banka to prehodi do USD aktualnim kurzem.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Bigos:
Já fundoval účet u brokera nedávno a po konzultaci na přepážce v KB mi doporučili nezadávat, že platím všechny poplatky já. Důvod - ve Státech mají jiné, podstatně nižší polatky za převody. Sice si to pak strhli z fundovaného účtu, ale bylo to méně než celé u nás. Poplatek za mojí platbu tady v KB (Inet.bankovnictví) byl asi 1400,- a poplatek ve Státech za příchozí platbu byl 15$. ;)
Renda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Renooo:

nic proti KB, ale poradili ti nesmysl. Zahranicni platba se sklada ze dvou poplatku:
1. poplatek tve banky za zahranicni platbu
2. poplatek zahranicni banky za prevod - a ten je porad stejny bez ohledu na to jaky zadas symbol.
Treba ja dal normalne OUR a RB mi strhla 1004 Kc za zahranicni platbu a zahranicni banka si strhla 15 USD. A protoze jsem dal OUR, tak mi tech 15 USD nestrhli z vkladu, ale normalne z uctu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 yax:
toho dělení poplatků jsem si vědom
Jde asi o to, jestli by mi KB účtovala poplatek, který jim vyúčtuje zahraniční banka.
A u tohohle bodu si myslím si nebyla jistá ani ta zaměstnankyně na přepážce. Proto jsem to řešil takhle, měl jsem jistotu, že mi nenaúčtují víc.
Ale tohle už je jen malý drobný detail na trading cestě ;) ... až jednou budu doplňovat účet, zkusím zadat OUR a budu vědět na čem jsem přesně.
Renda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro ujasnění i pro ostatní budoucí čtenáře této diskuze: 1. Kdyz chci zafundovat ucet, tak postupuji podle pokynů na jejich webu v záložce Wire Transfer, je to tak? Jinak ten IRA, to je něco jako penzijní fond v USA? Hledal jsem o tom nějaké info v té souvislosti, že jsem narazil na pojem IRA account na webu TOS - předpokládám, že tohle se nás netýká :-) 2.Na strankach TOS pisou: Wire money from another financial institution and we'll eat the fees (up to $100). Initial account deposits of $3,500 or greater ONLY. Jeste jim napisu maila, ale chapu to tak, ze ty poplatky za mezibankovni prevody do 100USD plati oni... (tzn. na SHA/BEN/OUR se jeste poinformuji) Důležité prostě je, že tam ty peníze nějak dorazí, takže tento bod je v podstatě bezvýznamný... 3. Takhle by teda měl být vyplněn příkaz k zahraniční platbě (viz. příloha), je to správně? (!!! toto je nejdulezitejsi bod meho dotazu !!!) Díky moc za odpověď! BTW Předchozí svůj příspěvek jsem asi omylem odeslal dvakrat? -> prosim tedy adminy o smazání toho duplicitního příspěku, ať máme v diskuzi pořádek.

8531

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo a ted ať je to kompletní na jednom místě. Když chci ze svého účtu u TOS vybrat peníze, můžu použít tento online formulář. Stačí vyplnit jako v příkladě? Nebo mám zaškrtnout YES u otázky Does it have an Intermediate Beneficiary? Doufám, že tento příklad mám napoprvé v pořádku :-)

8535

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...