Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Broker pro opce


regis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 417
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 4 months later...

Ztravím,
uvažuji o otevření účtu u Interactiv Brokers. Chtěl jsem zjistit na jejich stránkách marginy a komise pro opce, ale nějak se v tom nevyznám a nedovedu to určit jednoznačně. Tak se ptám zkušenějších (kteří už opce u IB obchodují), kolik je obvyklý margin a komise pro standardní IC na RUT (SPX) a popř. pro SS na SPY. Nebo alespoň jaké jsou hodnoty v porovnání s TOS. V demu TOS mi to udáva margin pro IC 1000$ a pro SS cca 800$ a komise 2,95$ na opci.

Díky
Olda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxengine Napsal:
-------------------------------------------------------
> Máte někdo zkušenosti o opcích na xtb? Nebo co si
> o tom myslíte Díky


Zkoušel jsem hledat podobné brokery. kteří nabízejí obchodování opcí na FX, ale mnoho jsem jich nenašel. A ty, které jsem našel, tak obchodují pouze v celých lotech, XTB umí i 1/10 lotu. XTB má ale oproti konkurenci dvojnásobné spready.

Myslím si, že přes XTB se dají opce obchodovat jen právě v těch 1/10 lotu. Jinak je to už poměrně drahé díky tomu spreadu. Srovnával jsem jen dema brokerů, tak nevím, jak je na tom XTB s plněním příkazů.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

silverko Napsal:
-------------------------------------------------------
> finadlo: pri rut spx IC s poistkami 1 strike to je
> 1000$ a komisie pri jednom ic 4x1$ pripadne ak je
> tych ic viac tak 4x0.88$ pri expiracii vypisanych
> opcii otm neuctuju poplatok. Maju to ale celkom
> dobre popisane na strankach.
> Dusan

Takže, když má IC 4x strike, tak u IB zaplatím za margin za 1 opci 4tis. $? :S

To bych si s chystaným účtem 15tis $ nemohl dovolit ani 2 opce (8tis jen za margin?), když se IC z nového a končícího měsíce překrývá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vasek.CB,

to chce klud a rozvahu :) . Popremyslaj, co tvori IC, kde su rizika, aka je max. strata, nezaskodi kliknut na stranku buduceho brokera a precitat si aky margin sa za aku strategiu blokuje. Na fore mas dokonca super vlakno od pouzivatela Misak, ktory detailne opisuje strategiu IC.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vasek.CB:
napriklad
put +400-410/call -500+510 (poistka 1 strike, margin 1000usd, 4 opcie)
put +400-420/call -500+520 (poistka 2 strike, margin 2000usd, 4 opcie)
ak sa zbavis nejakeho put alebo call vertikalneho spreadu (trebars call+500-510) tak margin zostava stale rovnaky
ak sa zbavis vsetkych vypisanych opcii (napriklad put+410/call+500) margin bude 0usd
hladaj prispevky od uzivatela "Misak" daval do fora konkretne obchody
Dusan

este
>> To bych si s chystaným účtem 15tis $ nemohl dovolit ani 2 opce (8tis jen za margin?), když se IC z nového a končícího měsíce překrývá.

IC = 4 taketo opcie, 2xput(1xbuy/1xsell) 2xcall(1xsell/1xbuy)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...