Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jiri.S
Odporucam pozret ako su konstruovane grafy Renko na investopedi napriklad
www.investopedia.com/terms/r/renkochart.asp#axzz1Ztb6u1j8

x-ova os nie je CAS , to ze casovu os tam mas vykreslenu je len zalezitost Ninjatrader pretoze na to nie je prisposobena.

ako moze x-ova os byt casova ked kazdy box sa vykresli az vtedy ked cena prerazi definovanu hodnotu boxu ?

ked si ale das volume ktomu v ninje tak bohuzial volume indikator ako je konstruovany zavisly na case Je takze ti to dava dezinformaciu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hruska:
matoucí? Jak pro koho. U range barů, tikových barů a volume barů je to v tomto ohledu s časem stejné a i tam (vyjma volume barů kde je volume na každé svíčce stále stejné) má volume svůj smysl a je vhodné ho znát. Čas je prostě z principu u těchto typů grafů nelineární a správně jsi postřehl že bary neodpovídají stále stejnému časovému úseku, což ale neznamená že volume ke své svíčce (či tiku, či boxu jako tady) nepatří. Dle mého názoru patří, ale Ty na to máš názor jiný než já a zase jiný než Ty.:)

Jak píše [bold]Petr[/bold] ve svém článku - není jejich vykreslování konstantní v čase:
www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/range-bar-grafy.html
(tu).
Takže kdo nestíhá Price action musí přepnout na vyšší timeframe.
Jen ještě k jinému připomenu, že [bold]blaze-ma[/bold] v tamní diskuzi má pravdu a platí to o jakémkoli "last" grafu a je vhodné to vědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

ahoj Tomas,
dakujem. Co sa tyka obchodovania s dvoma kontraktmi, ako mi radis, tak tato technika sa mi velmi paci. Mozno to aj vidno na prvom grafe, kde je PT vzdy iny. Tieto dni dost pozeram na Armike-ho styl, skvely je.
Zatial ale skor skusim neposuvat SL tak skoro alebo vobec. Kedze obchodujem z Domu a i kapital nie je taky velky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...