Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Price action


ladary

Doporučené příspěvky

to PetoU:
dobře, budu si to pamatovat

to navratil:
Pokud obchoduješ pro PT jako je 1 000 $ - jak jsi psal, tak to moc neporadim, můj PT je cca 200 $ a to je celkem drobný pohyb. Pro tvůj PT je potřeba trochu jiný náhled na thr, který já nemam vypozorovaný, když se soustředim na menší zisky.
Nevím jak moc se při zakreslování kanálů koukáš do minulosti (já si je do grafu vůbec nezakresluju), mam otevřený hodinový graf/30 obchodních dní, kde se kouknu jestli tam jsou high/low a S/R úrovně, kde očekávám nějaký drobný obrat. (jinak obchoduji na timeframe 1min.) Mimo to ale vyhledávám vstupy i jinde než na těchto úrovním - jako např. na tamtom screenu.

Ten DD neni běžný DD, ale byl to můj první, takže to je dobrá zkušenost, po které se můžu zlepšovat, aby se už neopakoval. V té době jsem dělal některé chyby, kterě už filtruju, a teké jsem předtím měl vysoce ziskový měsíc tak jsem nedával takový pozor. Od té doby mam max. propad v equity cca -500$ (2 ztráty), což se ještě zvedne, ale už je to přijatelné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pánové, pánové

sice jsem v tradingu absolutní nováček, který se teprve učí a je na samém počátku hledání obchodního systému...
Ale za tu chvíli jsem stihl pochopit, že žádný systém není dobrý a ani špatný.
Každému vyhovuje něco jiného.

Mě osobně se více líbí protitrendové patterny. Velmi mě zaujalo DT/DB a prorážení swingů.
Tudíž styl, kterým obchoduje PPavell se mi zamlouvá mnohem více, než obchodní systém mého kamaráda, který jde jedině s trendem.

Jarda

PS: To PPavell: ten styl se mi líbí tak, že si ho zkusím obacktestovat (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Dobry den tradery Zaujima ma aky filter pouzivate pri obchodovani s trendom a za akych podmienok beriete signaly. Napr.ja som pri backteste pouzival EMA 34 a 204 a bral som signaly len nad a pod obidvomi indikatormi ked bol patern v zone medzi EMAmy tak som ho nebral.Po par mesiacoch backtestu som sa vraciam na zaciatok a skusam vymenit EMU 204 za 100vku. Inac backtestujem TF 10 range a paterny DT/DB a RR Ak mate nejake skusenosti s filtrovanim do trendu tak by som bol velmi rad a dost by mi to pomohlo.

14274

14275

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

filip44

s tým backtestom som skončil skôr ako som ho dokončil (sorry), postupne to nemalo moc presvedčivé výsledky, a tiež to bolo náročné na čas. Do budúcna sa budem venovať akciám na 1 day timeframe, akcií je velké množstvo tak by nemal byť problém nájsť nejakú vhodnú príležitosť 3x do týždňa. Časovo by to malo byť tiež v pohode.

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...