Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: NinjaTrader - podrobný tutoriál k instalaci a zprovoznění programu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 279
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny kolemctouci...

Procetl jsem si komoditni manual a na zaklade dalsich informaci zde z Financnika jsem si nainstaloval
Ninja trader + Zen Fire data, ale spousta grafu se mi vubec nezobrazuje, zobrazi se jen prazdna tabulka, graf nikde. Muj postup je nasledujici:
Connect to ZenFire, dale New -> Chart, zde jsem nastavil typ na Future, name: ER2 start date jsem nastavil na 1/1/09 a nic...prazdna tabulka, graf nikde. Zkousel jsem menit nastaveni, ale stale bez uspechu.
Stejne tak napriklad s kakaem at nastavim datum na zacatek roku pro ucely backtestingu nebo necham datum jak je, vysledek je porad stejny. Nektere ostatni komodity se zobrazuji normalne, ale tohle me docela znacne znervoznuje. Dokaze nekdo posoudit co delam spatne nebo kde by mohla byt chyba?

Dekuji velice za jakoukoliv radu ci poznamku.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzic:

dalo by se znova opakovat, co tu bylo již stokrát řečeno, ale po chvilce byste zase narazil na další miniaturní zádrhel atd..proto je lepší, když si rovnou projdete všechno dostupné a nebudete se muset ptát na každou drobnost..bude to velké usnadnění především pro Vás..tj. projděte si všechny videotutoriály, popřípadě i vlákna o ninja traderu:
www.financnik.cz/wiki/ninjatrader
www.financnik.cz/forum/read.php?3,101625
www.financnik.cz/forum/read.php?4,99000

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

chci se jen ujistit, že není chyba u mě. Delší dobu jsem neměl NinjaTrader spuštěný a teď když ho nahodím koukám, že se mi nejde připojit k mému dřívějšímu OpenTick účtu skrze který jsem tehdá tahal data. Konkrétně to píše "Login failed : Cannot connect to the server (2003)". Kdesi jsem tu četl, že OpenTick už je mimo provoz - tzn. že už se tedy přes NinjaTrader k němu není možné definitivně připojit ? Je nyní tedy jedinou variantou zdarma jak získat data trhů pro backtesting do NinjaTraderu ZenFire a jejích 30ti denní free verze ? Pokud nemám žádný external data feed, jakože nemám.

Mám v plánu se opět intenzivně pusiti do backtestu, který jsem před časem začal a sháním vhodné řešení. 30 dní je ale docela krátká doba, to je k ničemu. Poradí mi někdo prosím komplexní řešení ? Děkuji všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, zda li má někdo podobnou zkušenost. Stalo se mi to již dvakrát. Pokud jsem přihlášen v NT s vytvořeným demo účtem a zavřu li pltaformu bez toho, aniž bych před tím provedl File>disconnect>demo, tak se po znovuzpuštění platformy již na tento demo účet nemohu přihlásit.
Alert Login failed: Unable to login (20051). Podle mne zůstávám stále kdesi připojený a dvojí připojení není možné.
Takže jediná cesta je vytvořit si na ZenFire nový účet, bohužel ale z jiné IP.
Pokud máte někdo podobný problém, dejte prosím vědět..

Honaz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...
  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...