Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Tak jeste jeden dotaz ikdyz asi zase nikdo neodpovi :D JE mozno u Dormana mit ucet v eurech? Po procteni vlakna sem zjistil ze vsichni tvrdi ze jen RCG ma ucet v eurech ale podle stranek Mirusu jde fundovat v Erech i Dorman. Tak jak to teda je? A jaky je rozdil mezi Dormanem a RCG. Chci bchodovat pouze Dax mozna FESX..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nissimo: asi nejlepší bude, když si napíšeš krátky mail do obchodního oddělení Dorman a zeptáš se přímo tam. Je mi líto, ale osobně mám RCG a jelikož obchoduji am.indexy, tak eura zatím nepotřebuji, tudíž ti lépe neporadím. Tuším, že pokud ucítí zájem z tvojí strany, budou se snažit ti odpovědět co nejdříve.
Hodně štěstí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

když bych chtěl obchodovat live NT+ZF+Mirus Future, platím NJ (nějakých $60/měsíc), musím i nějak platit data? Pokud ano, jak? A jde tohle všechno absolvovat přes brokera, resp budou platby probíhat přes účet, z něhož obchoduji nebo to všechno musím platit nějak externě?

díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A pokial chces aj OCO (one cancell other) prikazy tak odporucam ich WEB platformu - beta.zen-fire.com/.
Stale iba v BETA verzii ale funguje celkom OK (jediny problem je ked robia update, tak sa neda pripojit -> to ale nerobia casto a hlavne to robia mam taky pocit v noci).
Kazdopadne ich web platforma je bez grafov, tie treba pozerat v NT. Ale zas na take to pozicne obchodovanie je to uplne postacujuce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky za odpovědi, psal jsem ještě pro upřesnění do mirusu a poslali mi tenhle email:

Our commission rate for the e-minis (ES, YM) is $4.42 per round turn contract. This rate includes clearing fees, exchange fees, platform fees and fees for using our Zen-Fire trading engine. We offer all of our clients a free version of the NinjaTrader license key, however, the free version does not include the Market Replay, Chart Trader, ATM Strategies (OCO orders, breakeven stops, trailing stops). If you would like to use the ATM Strategies you will have to go directly to NinjaTrader (www.ninjatrader.com) and lease/purchase a license key from their website.

takže v neplacené verzi není ani chart trader, což je konkrétně pro mě důvod, abych si $55/měsíc zaplatil (půlroční předplatné). Ze začátku chci co nejvíc pohodlí a soustředit se hlavně na obchodování a ne na techniku. Počítám, že exekuce obchodů bude mnohem větší psychický nápor než teď a upřímně, i teď (když jsem to zkoušel) mě ruční zadávání SL a PT štve, takže si to pravděpodobně ulehčím. Vzhledem k mému účtu není $330 dolarů za půl roku zas taková částka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...