Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to asi nema s mirusem jako takovym co delat, ale budis. podle me to v USD urcite bezpecnejsi neni. bezpecna nebo bezpecnejsi mi neprijde zadna mena. vsechno se sype a je jen otazka, co bude prvni a co bude nasledovat. ja bych to nechal v Eur, jak to mate - nicmene bych v tomhle nedaval na rady od uzivatelu v jakemkoliv foru

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

jak píší předchozí přispěvatelé - převod EUR USD asi nic nevyřeší, riziko je stále 50/50 (?). Mě bylo doporučeno hedgnout cash na účtu nákupem x kontraktů CHF (Swiss Franc).

Z hlediska zabezpečení se to jeví jako nejsmysluplnější ... (alespoň mě).

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Formular W-8 som vyplnal aj ja v AMP futures, tam sa jedna o to ze priznavas a beries na zodpovednost povinnost prihlasit vo svojej krajine zisky a ze odvedies z nich dane. Broker nenesie zodpovednost za to ked to neurobis. Tj broker ta nebude nikam hlasit na NBS a podobne, ty mas povinnost to urobit a tymto formularom W8 sa tym zavezujes.

(opravte ma ak sa mylim)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

právě si zakládám účet u MF (Dorman). Jedna věc mě trochu zarazila a to je, že po mě chtějí vyjádření, že rozumím tomu, že můžu ztratit víc peněz než kolik je na mém účtu.

Chápu to dobře, že k takové situace dojde při nenadálých událostech jako třeba nějaký limitní pohyb? V jiných případech předpokládám broker mou pozici uzavře.

Děkuji za odpověď,

S pozdravem

Kamil

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...