Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

hanslama:
diky

jeste me napada... jak je to s cekajicim prikazem (stop nebo limit) ktery by byl umisten v trhu a doslo by k neocekavane situaci ???

jak jsem se docetl tak ve stavu "accepting" je drzen na burze, ale co informace o ATM strategii (myslim soucasne umisteni SL) ta uz je jaksi soucasti prikazu, ktery je akceptovan? ..... nebo je timto myslen onen "specific order" a tato informace (o ATM) je drzena na serveru zen-fire a tim je zajistena jeho spravna exekuce (mysleno se vsim vsudy)?



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

mno hned po instalacii pryv problem, nevzalo mi to licence key mam ho zadat aj s tym @ co je na zaciatku? skopiroval som to aj s tym a vypisuje: the back door code you entered is invalid, bez @ to iste... pre istotu som skusil restart pocitaca a proste som skopiroval ten kluc co mi dosiel mailom... to iste takze neviem wtf... vie mi niekto poradit? cele vlakno som asi pred tyzdnom precital ale toto sa tu tusim neriesilo (btw minimalne 12stran je offtopic, chcelo by to premazat)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím Vás,

a přeji všem pevné zdraví a úspěchy v obchodování v novém roce 2009. :)

Konečně jsem dozrál k přesunu peněz na účet do USA. Mám svůj účet v GE MONEY a dnes jsem přišel na pobočku v Lounech, abych dal příkaz k nafunodvání účtu. Měl jsem sebou vytisknutý e-mail od Aje, kde jsem měl info s adresou RCG a dalšími údaji. Nevím co je FAO a Account # a proto jsem si myslel, že mi ta pracovnice na přepážce poradí...... Dopadlo to tak, že mi řekla, že tomu nerozumí a že v Lounech nikdo peníze do USA neposílá a tudíž nemá potřebu se zabývat podrobnostmi jako je ta moje.
Dospěl jsem k závěru, že změním banku...... ale to až později, teď bych rád převedl peníze elektronicky.

Prosím o radu - co jste napsali do těchto kolonek?

- číslo účtu příjemce: mám tam napsat to co poslal Aj? Moje Accont name a account number a nebo to Account #
- indentifikační kod banky: je to address swift HATRUS44?
- adresa banky: mám tam napsat jak je Harris Trust & Savings Bank, Chicago, Illinois USA atd.....
- příjemce (jméno, adresa): jsem příjemce já ( moje Accont name a account number ) a nebo
Rosenthal Collins Group
396-446-7
Customer Segregated Funds

- na stránkách RCG je ABA# 0710-0028-8 mám tam napsat tohle a nebo to co poslal Aj ACCOUNT# 396-4467? Kam se napíše tohle?
- kam napíšu FAO: (CUSTOMER NAME), (CUSTOMER RCG ACCT#)?

Já vím, že je to moc otázek najednou, pokud někdo sem do foru napsal postup, který prošel a je funkční bylo by to super!

Prosím kamarádi, mám v tom totální hokej, pokud máte někdo zkušenost s úspěšným odesláním peněz do USA a chcete se podělit o vaše zkušenosti budu za to moc vděčný. Nějak se v tom plácám a nerad bych přišel špatným odesláním o své úspory.

Děkuji

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Ramone,

díky moc, klidně mi tykej.

Já vím, Aj mi sice poslal mail s udajemi, ale jaksi přesně nevím co a jak napsat na příkaz k zahraniční platbě přes net.

Nejsem si jist, tak jsem byl dnes v bance a nepochodil jsem ani tam.

Jde mi o to, že nevím ty věci jak píši v předchozím příspěvku. Obdivuji ty z vás komu se to podařilo úspěšně odeslat. A protože nevím, i když vypadám jako kopyto, raději se ptám.

--------------------------------------------------------------
Prosím o radu - co jste napsali do těchto kolonek?

- číslo účtu příjemce: mám tam napsat to co poslal Aj? Moje Accont name a account number a nebo to Account #
- indentifikační kod banky: je to address swift HATRUS44?
- adresa banky: mám tam napsat jak je Harris Trust & Savings Bank, Chicago, Illinois USA atd.....
- příjemce (jméno, adresa): jsem příjemce já ( moje Accont name a account number ) a nebo
Rosenthal Collins Group
396-446-7
Customer Segregated Funds

- na stránkách RCG je ABA# 0710-0028-8 mám tam napsat tohle a nebo to co poslal Aj ACCOUNT# 396-4467? Kam se napíše tohle?
- kam napíšu FAO: (CUSTOMER NAME), (CUSTOMER RCG ACCT#)?
--------------------------------------------------------------

Kdyby byl někdo tak laskavý a ujasnil mi těch pár otázek, budu za to moc vděčný................ :)

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Atlas,

drž se údajů co ti poslal AJ. Už jsem to psal v předchozím mailu. Možná neposlal celou adresu RCG(sídlo), ale je na jejich stránkách. Alespoň já jsem ji potřeboval. Formuláře jsou u bank hodně podobné.V případě potřeby by ti bankovní úřednice měla poradit, nebo někdo z banky.

- číslo účtu příjemce: je číslo účtu RCG 396...poslal AJ
- indentifikační kod banky: SWIFT HARTUS......
- adresa banky: to co píšeš
- příjemce (jméno, adresa): příjemce je RCG
Pak by tam měla být ještě kolonka účel, důvod platby nebo tak něco. Tam napíšeš své číslo účtu atd. Podívej se na můj předchozí mail.. To je vše. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
měl jsem podobný problém s odesláním peněz do USA. Bankovní úředník vůbec nevěděl, co má dělat s údaji, které mi byly poslány mailem. Chtěl vědět nějaký IBAN. Později jsem si doma zjistil, že USA ani žádný IBAN nemá. Musel jsem to tomu úředníkovi vysvětlit a asi po hodině a několika telefonátech na pobočku v Praze jsme se domluvili. Žádná sranda poslat peníze do USA. :)


S pozdraven Bury

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Ramone,

mockrát děkuji, moc jsi mi pomohl. Držím se tedy informací od Aje.

Přesto, mate mě to co je na stránkách RCG a to je údaj ABA# 0710-0028-8. Volal jsem do banky GE a tam chtěli to ABA#. Nicméně Aj nám poslal Account # : 396 - ....
Takže si asi odpovím - do příkazu k převodu uvést to od Aje a to Account # : 396 - .... a né co je na webu RCG to jejich ABA#

Ale jestli jsi Ramone nafudoval účet s tím jak jsi mi to popsal a prošlo to - je tedy vše ok.

Děkuji.

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarec Bury,

teď jsem se zasmál.............. nejsi taky náhodou z Loun???

Protože ta "bankovní odbornice" co byla v bance na přepážce u nás v Lounech chtěla taky IBAN a řekla, že až si seženu IBAN tak ať příjdu znovu a že to mohu poslat s tím IBANem do USA jinak to prý nejde :( :) :(

Ta pracovnice by se měla občas juknou do jejich manuálu. :)

Proto se ptám tady Vás zkušených kolegů jak to udělat

Díky

J

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ATLAS:

ABA (American Bankers' Association National Numeric System) The ABA routing number is a unique, 9 digit identifying transit number assigned to each bank.

... je to něco jako SWIFT/BIC, tedy číslo které identifikuje banku příjemce, pokud ho po tobě v bance chtějí, tak jim ho dej

... rozhodně nezaměňovat s ACC# což je číslo účtu příjemce !!! tj. konto na které se mají peníze připsat v bance příjemce !!!

... pokud budeš zadávat platbu přes internet banking tak pochybuju že tam bude kolonka na ABA, v našich končinách se používá SWIFT/BIC pro identifikaci banky, a ten tam máš uvedený

jinak je to přesně jak psal Ramon, do detailu/popisu platby uveď (CUSTOMER NAME), (CUSTOMER RCG ACCT#)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...