Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravim,

pokud se nekomu nelibi zabezpeceni samotneho Mirusu, tak to muze vyresit sam ruznymi zpusoby. Treba bezpecnost vaseho vlastniho pocitace resi nasledujici clanek, ktery po tech letech je stale aktualni:

www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/trading-a-bezpecnost-dat.html

Takze netreba byti paranoidni a nebrat kvuli tomu brokera, ktery ma kvalitni data a bez vypadku, coz je neco, co se asi u IB rict neda.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

..a slovy mirusu:

Hello Pavel,

The connection to your account is protected by a username and password. We
generate the password. Any changes would need to be made through us.

posilal jsem dotaz:

Thak You!
Yes, I would like to ask one more question. How is the trading account
secured? Is it using a password or another technology? Is communication
or login encrypted? Could I change the password? Could I change it
alone, or do I need your assistance?

Jak vidite ne uplne vsechno mi zodpovedeli, ale mozna nerozumeli, jsem anglictinar samouk:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

paulus:

psal jsi ze jednu otazku a mas jich tam pozehnane. Ale podle me ti odpovedeli na vsecko:
1. ucet je zabezpecen loginem a heslem - to ti prijde emailem
2. heslo
3. neni nijak encryptovano, tak k tomu nic nerekli
4. nemuzes
5. oni ti ho zmeni, ale zase ti prijde emailem pravdepodobne, tak to asi nedava moc smysl.

Ja u nich ucet mam a jsem maximalne spokojeny. O penize se nebojim, protoze i kdyby se mi nekdo dostal na ucet a chtel poslat penize, tak stejne je poslou pouze na muj ucet a ne na zadny jiny.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax:

no to byla jedna velka otazka:) ted si vybavuju i frazi "a couple of questions", to by slo ne:)

jinak dobry. o nejaky neopravneny transfer se taky nebojim, zneuzit by teoreticky slo jen asi:

1) utocnikem ktery by mohl tradovat cizi acount (asi jen ze skodolibosti/silenosti, jinak by z toho nic nemel)
2) a mozna, to tezko rici, samotnym brokerem? musel by to byt nejaky "projekt a la Maddof", ale psal jsem ze nejsem paranoidni, ze:)

kazdopadne fakta zname, rizika uz si zmanaguje kazdy sam.

hodne zdaru vsem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim tradery,

pred 14 dny jsem zalozil ucet u MT - bez problemu, vsechny potrebne info jsem nasel zde na forech - diky vsem.
Ted resim fundovaní uctu, líbí se mi varianta s moneybookers, ale info co jsem tady nasel nejsou aktualni

Pouzivate nekdo moneybookers pro prevod penez ?
Jak to probiha, jaky pouzivaji kurz pro prevod czk-usd (tahle info na jejich strankach není - pouze euro-usd), jaky je celkovy poplatek ?
Jake pouzivate zpusoby pro prevod penez k brookerovi a zpet?

díky za info a hodne uspech vsem
pepino

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, tiez sa chystam v priebehu nasledujuceho tyzdna zalozit si ucet u MF, len si na to asi sam netrufam(nie kvoli ang. tu mam v pohode, zijem v UK uz par rokov) ale ked som si prechadzal otvorenie uctu cez IB, mal som z toho spanielsku dedinu, co by som fajkal na niektorych stranach :( Nenasiel by sa tu asi nejaky dobry clovek, ktory by mi bol ochotny s tym pomoct?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Fatality, velmi s vazim tvojej pomoci, ani nevies, ako ma potesil! No najprv si idem dat trochu "vytuningovat" moj comp jednemu machrovi, to bude v utorok a niekedy medzi stredou az kludne sobotou, nedelou by som to chcel zbuchat, lebo je tam toho dost vela...najprv si to prejdem cele, poznacim co neviem a potom by som sa na teba obratil, ak mozem? :) Asi sa tu nemoze nechat nejaky odkaz na skype, alebo nieco ine, cez co sa da trochu rychlejsie komunikovat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to netuším, jestli je podle pravidel zdejšího fora možné tu nechat nějaký podobný kontakt na sebe. Každopádně založení účtu u Mirus je jednoduché. Dáš open account, pak si zvolíš RCG, následně online application, vyplníš všechny kolonky, uvedeš svůj příjem minimálně 30.000 USD / ročně, pošleš jim emailem scan pasu a účtu za plyn a po pěti dnech máš hotovo.

Kdyby cokoliv, zeptej se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...