Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jsem ti to projel,a udělal jsem nějaký ten pokrok,ale není to ono.
NJ funguje, a jsem napojen na zen fire. Funguje i to, že si mužu otevřit jaký koliv graf,ale s tou hisorii mi to nějak nešlape.Tudíž se zeptám. Asi to a souvisí s exp.měsícem. Jde zobrazit jakýkoliv mesíc z historie...dejme tomu že mluvím o roku či dvou, a nebo se to ukáže celý a ja to pak mužu odrolovat z5. Chtěl bych si třeba otevřit NQ, volume 1500, a abych to mohl testou rok z 5 na backtest.Myslím si,že se mi i podařilo tam vybrat měsíc co chci,ale otevře se mi jen bíle okno,a nic. Kde dělám chybu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY:

kontraktní měsíce pro NQ jsou březen, červen, září a prosinec (v NT jdou také zobrazit kontinuální kontrakty)..toto jsou ale velmi základní věci, bez kterých bych se ani do backtestingu či papertradingu nepouštěl..skutečně velmi doporučuji pročíst si minimálně veškeré dostupné materiály (články) tady na serveru a rozhodně také CELÁ vlákna týkající se Ninja Tradera, Zen-Fine..tj. začít první teorií a až pak přejít k backtestu..bez teoretických základů, nebudete stále něco chápat a budete se velmi složitě posouvat vpřed...

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

...s tím souhlasím,ale ptám se proto, že tomu moc nerozumím..přečíst si to umím třeba 10x(vlákno NJ jsem si prošel), ale je to tam jen napsané,a třeba jak s tím dělat backtest,měnit data..atd...tak to jsem tan nenašel.Pro nás méně chápavé by to mělo být asi víc popsané...:) Je tam jak se otevře graf,zadá aktuální měsíc...atd
..tak asi tak..ale děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak probíhala moje registrace:

Pondělí dopoledne: registrace na RCG. Navečer přišel mejl od AJ z mirusu stran účtu. Požadoval oskenované ID (občanku) plus nějaký doklad. Poslal jsem výpis z platební karty - beztak se v tom nevyznají. Po registraci chtěli u RCG poslat tyto údaje na nějakou jejich mejlovku - to jsem udělal ale stejně je chtěl AJ s tím, že jim je bude přeposílat. Tento krok jsem tedy dělal zbytečně.

Úterý večer: AJ píše, že je účet ready to fund. Chci eura, obratem posílá info.

Středa: posílám peníze z KB přes MojeBanka - jako europlatbu. Cena převodu je 195 Kč, kurz byl podle mne docela slušný.

Pondělí večer: AJ píše, že je účet fundován a ready to go. Právě ale řeším problém - nedorazil mi info mejl z RCG stran mého účtu. Dotazuji se na informace, AJ odpovídá obratem: User name je ve skutečnosti číslo účtu (8 číslic bez pomlčky) - heslo jaké jsem zadával při registraci. Problém: login nešel, zkoušel jsem to několikrát a účet je blocked. Uvidíme, jak to půjde dál.

Suma sumárum tedy proces zabere týden. Ještě sem případně hodím, jak jsem vyplnil příkaz k převodu - třeba to někomu pomůže.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak mi u RCG vrátili zpět původní číslo a dokonce i heslo, které mi AJ poslal mejlem. Zvláštní, že při své registraci jsem první písmeno hesla měl velké, nyní je malé.

Jinak můj názor - lepší je si účet nafundovat v dolarech. Ty každodenní konverze eura mohou vaše profity znehodnocovat, což zejména v začátcích kazí radost ze zisků...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kocourvbotach:

Ahoj, mne to trvalo myslim, ze okolo 8 dni(ale bolo to aj kvoli tomu, ze som posielal peniaze z Tatra banky, zo slovenska a napriek tomu, ze zamestnanec banky-clovek, ktory je dokonca moj kamarat a jeden z najschopnejsich ludi konkretnej banky mal nejake dotazy na vyplnovanie, tak sme to museli riesit cez maily,nakolko som momentalne v GB...) a otvaral som si to v dolaroch, tak ako spominal Rombic, ze pokial obchodujes americke indexy, je lepsie mat to otvorene v dolaroch a pokial europske, v eurach.

Nech sa ti dari (tu)


To Rombic:

Prepac, trochu ma tu zvozili za prispevky, tak tento je v tomto vlakne asi mojim poslednym, ten PA system ma velmi zaujima, ale neviem, ci som taky neschopny, alebo slepy, ale to Grodonove vlakno som sa pokusal najst hodnu chvilu, no nepodarilo sa :S

Tvoja strategia sa velmi pozdava, tiez mam nieco podobne v plane ;)
Le teraz neviem kam mam davat moje prispevky, screeny z live obchodov o ktore si ma ziadal, pretoze vlakno pre TF-ko je len na PA system, ci...???

Nech sa dari (tu)

p.s.: ospravedlnujem sa vsetkym, ktorych rozculilo mnozstvo mojich prispevkov.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...