Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

zdravim,
po dnesni skype komunikaci s clovekem od zaner group mam trosku pokazenou naladu.
resili jsme spolu konec platnosti demo account na NT+Zen-fire data. ukecal jsem ho at mi da demo jeste na mesic a pak ze poslu 5k usd najednou na fundovani uctu. zacal se mnou vyplnovat application form pro zalozeni uctu a ejhle...pry nebudu moci obchodovat futures. muj rocni prijem 300 000 czk a liquid net worth 20k usd je pro ne malo a neprojdu jejich schvalovacim oddelenim. na co pak existuje margin a oni sami maji tzv. margin managery kteri toto hlidaji a nekompromisne vam zavrou pozici pokud jste tzv. undermargined?
vim ze toto uz je trosku off topic ale kdyz uz jsem se tak hezky rozepsal...muzete mi nekdo poradit co mam nabulikovat jinemu brokerovi ke kteremu ted budu muset prejit?
prece neni mozne ze vsichni kteri kdy zacali obchodovat futures at uz tady na financnikovi nebo jinde vydelavali rocne miliony a jejich majetek nebo hotovost se take pocitala v milionech.
logicky dedukuji ze budu muset lhat o svych prijmech a majetku abych se vubec k zivemu obchodovani dostal?

diky
vita

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobre rano, rad bych se zeptal na jednu vec. Pri zakladani uctu jsem podepisoval, ze penize budu posilat i dostavat z uctu na me jmeno. Ted stojim pred zasilanim penez. Adresu vim, vsechno je tu paradne popsane, ale resim jednu vec. Dolary mam doma cash. Nemam dolarovy ucet a chci je odeslat na ucet RCG do USA. Staci mi jit na pobocku a odeslat je, kdyz to neni "jakoby" z meho uctu? Doufam, ze jsem to napsal pochopitelne. Dekuju za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte tradeři.

Uvažuji o otevření účtu u Mirus, i když zatím nemám 5k USD, ale aspoň 3k mám (tuším, že minimum na otevření je 2,5k) a když je teď dolar nízko, tak tam chci poslat aspoň část peněz - zbytek posléze. Ještě musím vyřešit, jak to tam pošlu. Pročetl jsem toto vlákno a zajímavě zní reol (mám mBank a ti nedělají zahraniční převody peněz). Uvidím. Myslím že david.barta psal, že to měl "za hubičku", ale nenašel jsem, jak to platil. Tak uvidím, budu ještě hledat.

Můj dotaz zní - pokud si u Mirusu otevřu live účet na 3k, budu mít i nadále v NT funkční ATM strategie (jako mám teď v Demu), i když nebudu ještě live obchodovat? Protože vím, že NT zadarmo je bez ATM a s ATM se platí 60 babek/měsíc. Může mi někdo poradit, jak to je? :)

Díky,

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...