Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mydlosk:

"A uz ma to dost "hneva", lebo chcu od teba viac informacii, ako banke, ked ziadas o uver a este tam maju a nejaky bordel!!! Ak sa to do zajtra nevyriesi, atk ich kaslem a idem si otvorit ucet u IB!"

je zajimave, jak clovek dokaze nadavat ostatnim za svoje chyby, nebo za veci, kterym nerozumi :) doporucoval vice trpelivosti a pochopeni...ps. zkuste zapremyslet, proc po vas chteji tolik udaju "ktere ani banka nechce"...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

majkll:

Co tak mi odpustit to nezamyslenie sa a rovno mi povedat nejaky rozumny dovod, preco su pre nich tieto informacie take dolezite? A svoje chyby??? Nemyslim, zeby som v niecom pochybil, za co by som mal byt zrazu odhlaseny a to bez moznosti znovu sa prihlasit a dokoncit formular, ale ak vy viete, budem rad, ak mi to objasnite....

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo SK:

1. vse na co se ptas uz v tomto vlaknu je, napr. kolem 30. stranky zakladal ucet Atlas a hodne se ptal, tak je tady zalozeni uctu skoro krok po kroku, takze je to velmi jednoduche.
2. pokud mas nejake nejasnosti, tak mas komunikovat s brokerem - takze nedele nebude nejvhodnejsi den na zakladani uctu
3. pokud chce broker vedet nejake informace, tak to dela z nejakeho duvodu - v tomto pripade z toho duvodu, ze to ma narizeno zakonem. Obchodovani komodit je velmi rizikove a proto zakon vyzaduje, aby lidi co chteji obchodovat si byli vedomi toho rizika a take aby byli dostatecne zajisteni.
4. zanasis toto vlakno balastem, ktery nikomu nepomuze. Pak je tady i diky tobe pres 60 stranek, kde najit neco uzitecneho neni ukol na chvilku. [bold] Takze priste nez se na neco zeptas, tak si aspon precti to co tady uz je. [/bold]
To je to, co ti chtel treba Majkll naznacit velmi slusnou formou. Tys to nepochopil, tak ja to pisu, jak to pisu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj traderi,

souhlasim s Ladou. Pro vsechny, kdo nečtou, nehledaji a nejdriv se ptaji, bych chtěl vzkazat, že těm kteří informace hledají a čtou, svými krátkými, ale neustálými dotazy neskutečně přidělávají práci - stránky s balastem a opakujícími se informacemi neskutečně rychle přibývají a projít je je potom hrozně zdlouhavé, navíc se v té diskuzi nedovíme nic nového ... O off topic ani nemluvím ...
Prosím používejte záložku vyhledávání [bold] [/bold], je v liště Funkce. Nadefinujte si přesně to co hledáte a najdete to co potřebujete. Na tomto foru jsem od ledna a jestli jsem polozil dve otazky ... Mam zalozeny ucet, tento tyden funduji a od srpna na ostro. takze jsem ve stejném "stavu" jako např. Mydlo SK, který pokládá mnohem více otázek - denně...

Mějte prosím ohledy, nejprve poctivě hledejte, pak se zamyslete a pak teprve pokládejte otázky.
děkuji pepino

"Kdo nečte neví ... " ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malý dotaz k zakládání účtu, mám v příjmení " í ", jak je to se zadáváním českých znaků ve jméně nebo bance ( česká spořitelna) do formulářů Mirus futures a RCG.
Když jsem písmena s interpunkčními znaménky použil na internetu na jiných stránkách, tak jsem poté ve svém i. menu měl hieroglyfy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gay1,

osobně mám ve jménu a příjmení dosti typicky českých znaků a co jsem doposud poznal, je, že nejlepší možností při zahraničním styku je psát vše bez diakritiky. V dnešní době sice jsou ve většině nových systémů nasazovány znakové sady univerzální pro většinu jazyků včetně češtiny a třeba i čínštiny, jenže to bohužel neplatí o všech dosavadně používaných.

Příklad: I když je v elektronické komunikaci vše v pořádku, neznamená to, že při nutnosti zaslání něčeho poštou Vám to dojde už jen kvůli četným "hieroglyfům" v adrese.

Musím však dodat, že je možné, že existují nějací odvážlivci, kteří při zakládání účtu u Mirusu a RCG zadali celé své údaje v úplné češtině a dosud se nesetkali s jediným problémem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY:

zkuste použít funkci VYHLEDÁVÁNÍ..jistojistě objevíte několik funkčních zdrojů..

PS. historická data můžete také načítat zdarma přímo od zen-fire..prostudujte ale, prosím, nejdříve důkladně celou stránku ve wiki se všemi odkazy, než se začnete znova ptát.. www.financnik.cz/wiki/ninjatrader

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...