Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ahoj Yax:

Vidis Yax a prave toto som potreboval "pocut" a to by som sa asi na Miruse nedocital, ze to nie je doveryhodna mena. Ja som amspominal, ze sa mi to usetri mnoho casu a tym som myslel, ze sa mi nechce teraz precesavat cele vlakno a hladat konkretne 4-5 viet ohladne toho, co je pre mna dolezite a tiez na Miruse...

Dakujem za tvoj subjektivny nazor a ak je tu niekto taky, kto ma otvoreny ucet v eurach, nech vyjadri svoj nazor, ci je spokojny, ci s tym nie su spojene nejake nepredpokladane vydaje....??? Chcel som si ucet otvorit uz vcera, ale necham t az na vikend, kedze ma Yax znepokojil s tymi euracmi ;)

Vopred dakujem za odpoved a prajem vela uspechov (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Mydlo:
Cela debata je off... Ale nedá mi to. Jestli budeš obchodovat US indexy - založ si USD účet. Jestli Eurex - založ eurový. Jestli oboje - založ si účty oba. Je to můj subjektivní názor. Důležitější je, abys už nějaký účet měl a obchodoval - ne ? Spíš sem dej screeny, OP atd... Aby nás to všechny posunulo o krok dále... Hodně zdaru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MydloSK: Jestli Tě rozhodí tak "kvalitní" názor, jako že pro někoho subjektivně není důvěryhodná měna euro (neber to osobně Yax :-) ) tak co budeš dělat, až si založíš účet a ráno si přečteš 100 navzájem si odporujících velmi subjektivních názorů na oblast, kterou chceš aktivně obchodovat ? :D

Jinak já obchoduju občas FESX a mám dolarový účet. Protože je to fakt skoro jedno :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:

No priatelia, ste mi teda dali, hehe, uz som celkom "zmateny", ale dakujem a velmi si cenim nazor kazdeho jedneho. Zacinam tymi US indexmi, cize by sa mi hodil asi ucet v dolaroch, no nakolko som zo slovenska a mame tam uz zavedene to euro je teraz otazne, ci ma budu stat viacej poplatky za zmenu eur za dolace a spat, alebo ma vyjde drahsie, ked budem obchodovanie v eurach??? Najde sa tu nejaky borec, ktory mi odpovie na toto?;)

to Rombic:

Zaujal ma tvoj nazor, z toho usudzujem, ze napriek tomu, ze mame eura sa mi viac oplati otvorit ucet v dolaroch? Bude to tak podla teba vyhodnejsie? Mas to nejako prepocitane...? Dakujem

to fatality:

No ak mi nevies odporucit nejaku konkretnu stranku, cokolvek...kde sa pedpovede na pohyb trhu mnou vybranej oblasti, ktorou je e-mini Russell 2000 nebudu prilis rozchadzat, tak nebudem citat radsej nic ;)

to Lucinek:

Ty ale myslim obchodujes FESX, nemylim sa? A v tom pripade asi nie je o com...

To popo:

A prave toto ma zaujima, ci ma vyjde drahsie samotne obchodovanie v eurach, alebo odoslanie eur a nasledna zmena na dolare a potom zase spat na eura?

Vela uspechov vsetkym! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo SK:

bud trosku aktivni a hledej. Navic tady ve vlaknu uz vsechno je.
Jelikoz je EUR tvoje domaci mena, tak si zaloz ucet treba v EUR. Zadne poplatky navic u RCG nejsou za obchodovani v EUR. A posilani penez jak tam, tak i zpatky budes mit levnejsi. Podivej se do ceniku svoji banky, kolik stoji EUR platba a kolik stoji zahranicni platba, jak prichozi, tak odchozi.

A co se tyka zisku v USD a jejich prevadeni do EUR, tak to nevim presne, ale Lucinek tady myslim psal, ze pokud neco vydelas v USD, tak ti na uctu zustava v USD a do celkove balance uctu se to prepocitava aktualnim kurzem, kdybys to chtel vybrat. Ale ja si to nepamatuji presne, protoze se me to netyka, tak bud si to tady najdi nebo napis do Mirusu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Rombic:
Ahoj, dakujem za podporu, vazim toho si toho ;) V piatok som si zakupil NT for live ;) a dnes si otvaram ucet. Snad to budem mat rozbehane do konca tyzdna, no vzhladom k tomu, ze do konca jula mozem robit len vecerne seansy, tak uvidime,kedy vezmem prvy obchod....ale od augusta sa do toho idem obut naplno ;)

Zacinam na TF-ku a neskor by som rad presiel na FESX, tak uvidme...a ty co obchodujes? Davas niekde aj prispevky z obchodov?

Prosim ta, chcem sa ta este spytat, mozem sa pridrzat pri vyplnovani formularu u MF podla vzoru na vyplnovanie u IB??? Samozrejme len v tych bodoch, kde sa budu pytat na tie iste veci...ci tam mozu byt rovnake, alebo obdobne odpovede....

A ak budes mat dnes cas, mohol by si to tu sem-tam mrknut ak budem mat nejake nejasnosti ;) dakujem

Nech sa dari (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Mydlo:
Zdravím tě. Live jsem zašal obchodovat nejdřív ES pak jsem přidal TF. Vloni však přecházel TF velkou změnou a já jsem začal obchodovat NQ. Vyhovuje mi že je pro mě čitelný - doporučují ho jiní pro začátečníky. Jeden tick = 5 USD. Při obchodování TF jsem se hrozně nervoval a NQ byl pro mě výrazně klidnější. NQ obchoduji na timerame volume1000 a klasický FinWin. Z něho mi nejlépe vychází 0/v a bigV ( v tomto měsíci jen 0/v). Jak jsem psal již dříve - mám připravený další obchodní plán. Vychází z PA (price action). Odraz Hamer patternů od EMY34. Vzal jsem si vzor od Gordona a přizpůsobil sobě. ( už jsi to četl? mám na mysli to Goronovo vlákno). Je tam hodně moudra.... S tím vyplňováním formulářů ti asi moc nepomůžu . IB neznám vůbec a když jsem dělal Mirus - tak jsem se proklikal až na konec. Ty smlouvy jsem moc nepročítal. Stejně nemáš šanci se s nima dohadovat, v případě že by se ti něco výrazně nelíbilo. Já jsem tenkrát chtěl mít účet a byl jsem žhavý do obchodování....ale pokud budu vědět tak rád poradím... ahoj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No myslel som si, ze to bude uplna pohoda, nakolko nemam problem z anglictinou, ale myslil som sa! Vyplnoval som tu ich aplikacku, na jednej strane som zastal napar minut a zrazu to odo mna chcelo, aby som sa znovu prihlasil, tak som tam supol ID, heslo, ktore mi nasledne nabralo, hodl som ho tam 3 krat, zablokovalo mi to ucet nemohol som pokracovat v dokonceni...Tak som sa im skusal dovolat, samozrejme je nedela, nikto to nebral, tak som im poslal email a moze cakat do zajtra, na porazenie!!! A tie vselijake zbytocne otazky ohladne mojich prijimov, penazi na ucte, v cennych papieroch........nechcu toho vediet nejako privela?!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...