Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

To: yax
Děkuji ti za odpověď. Já už si to se Zaner Group mezitím vyjasnil. Prostě američani... :D...napsal mi, že poplatek za data od Zen-Fire je 1,20 USD za obchod, ale je již zahrnutý v komisi 4,30 USD/RT. Jako kdybychom se domlouvali, že u nich nebudu platit žádné komise za uskutečněné obchody.
Co se týče NinjaTrader...nehodlám používat ATM, chci obchodovat přímo z grafu a na to mi prý bude stačit i free verze, kterou je mi schopen poskytnout zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim,
chcem sa spytat par veci:
1. ako je mozne ze mi z RCG este neposlali vypis za maj?
2. ako je mozne , ze ked sa v ninji napojim na live ucet, tak tam nevidim velkost konta?
3. a jak je mozne, ze ked sa chcem prihlasit na ucet u RCG a pozret si stav konta, tak mi ta stranka jednoducho nejde nacitat? proste nenacita mi stranku kde mam zadat meno a heslo.

marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1. Protože RCG posílá jen roční zúčtování. Denní a měsíční statementy je možné (a vhodné) stahovat z RCG passportu.
2. Pokud zadáš do trhu live alespoň jeden (byť čekající STOP nebo LIMIT) příkaz, tak bys tam měl aktuální stav účtu vidět, do té doby to tam není.
3. Je to adresa www.rcginquiry.com/ a jako jméno je tam číslo účtu bez pomlček, heslo to, co sis zadával při registraci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

při vyplnování formuláře pro RCG jsem narazil na jednu nepříjemnost:

"You represent that you are of the age of majority, of sound mind, and authorized to open accounts and enter into this agreement, that you are not an officer or employee of any exchange, board of trade, clearing house, or an employee or affiliate of any futures commission merchant or introducing broker, or an officer, partner, director, or employee of any securities broker or dealer, bank, trust or insurance company, and will promptly notify RCG if you become so employed. You represent that you are the sole owner of your account(s) and that no person, except as disclosed herein, has any interest therein. You also represent that the funds deposited into your account are your own and that no funds from any other person or entity will be deposited into your account.(You understand that RCG is relying on the representations contained herein with regard to the manner in which RCG will carry your account, and you agree to notify RCG immediately in writing in the event that these circumstances change."

To znamená že pokud jsem zaměstnancem banky nebo jakékoliv jiné finanční instituce si nemůžu u nich otevřít účet???
To mi nedává smysl plus nerozumím tomu proč je vůbec zajímá kde jsem zaměstnaný. :S

Máte někdo s tímto zkušenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...