Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pani obom vam dakujem velmi pekne obom, mne ide prave o to, aby som mohol vyuzivat NT plnohodnotne, so vsetkym, vratane ATM strategii, ktore velmi rad pouzivam ;) Toto som chcel vediet, ci je to mozne potom upgradnut nadalsich brokerov, ak nahodou nebudem spokojny s MF, co si zatial nemyslim ;)

Prajrem vela uspechov a este vas tu budem urcite otravovat v nasledujucom tyzdni, dakujem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:
Vyplnil som formular pre RCG ( cez Mirrus Futures ) a v diskusnom fore financnika som nasiel zmienku o " signature page" ale vo formulari som nic take nenasiel ...
Dalej som nasiel zmienku o " formulári "fw8ben.pdf", "Own Funds Letter.pdf" a "signature.pdf" . Je to nevyhnutné k otvordeniu úctu ? Brian Dolly, Account Manager z MF mi mv maile nic take nespominal, chcel len scan pasu, obcianky alebo nejakeho uctu... Viete mi prosim poradit?
Vdaka!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams,

když jsem vyplňoval formulář, odkaz se Signatura Page, mi taky nešel otevřít. Mám zato, že to bylo prohlížečem (v mém případě Opera), ve kterém JavaScript pro otevření toho dokumentu prostě neběží. Musel jsem požádat brokera, aby mi jej zaslal e-mailem. Bez Signature Page to nepůjde. S ostatními tebou zmiňovanými dokumenty jsem se snad ani nesetkal (ačkoliv je možné, že si pouze nevzpomínám)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

abrams, tak to nevím. U mě to bylo jako poslední krok registračního formuláře a bez mého podpisu na něm mi účet otevřít nechtěli. Kdyby někomu taky nešla Signature Page zobrazit a broker ji vyžadoval, může si ji stáhnout odsud. Pak akorát vytisknout, vyplnit číslo, podepsat, naskenovat a poslat brokerovi.

9762

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mydlo SK:

a co chces slyset? To na co se ptas uz tu bylo probirano mnohokrat. Staci se podivat na stranky Mirusu:

www.mirusfutures.com/futurestrading_open_account.htm

Pak bys vedel, ze pokud chces ucet v EUR, tak ho muzes otevrit pouze u RCG.

Ja RCG mam a jsem plne spokojen. Jak s Mirusem, tak s RCG zadny problem. Ale ja mam ucet v USD.

A ciste subjektivni nazor. V EUR bych si ucet nikdy neotevrel, protoze to pro mne neni duveryhodna mena.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...