Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zen-Fire - Mirus Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer,

mohli byste mi prosím poradit v jedné věci. Založil jsem si demo u Mirus futures, stáhl platformu Ninja Trader a natáhl data od Zen Fire. Chtěl bych backtestovat strategii, která je založena na swingovém obchodování na denních datech. Stačí mi dva trhy a to emini gold a emini DJ. Nevím, ale nevalí mi tyto data při zobrazení v grafu, když ale vyberu menši timeframe, tak jde všechno v pořádku. Znamená to tedy, že přes ZF se dají zobrazovat jen intradenní data? Popř. můžete mi poradit odkud do NT stáhnout denní data těchto dvou trhů řekněme od roku 2000 doposud? A ještě jedna věc, nejsem si jist, ale myslím si správně, že ZF neposkytuje historická data, ale jen realtime data?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luk.popelka:

ZF nepodporuje přímo denní grafy. Jde to obejít tak, že si zadáte denní graf jako minutový a nastavíte počet minut jednoho dne. Četl jsem o tom i na support foru pro NT. Ve vlákně pro NT se to tady taky probíralo, zkuste pohledat tam. ZF historická data podporuje, ale pouze pár kontraktních měsíců zpět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> Existuje ještě jedno řešení, jak obejít UPC a to
> je použití VPN. Tím dostaneš i novou IP adresu a k
> ZenFire přistupuješ jakoby od poskytovatele VPN
> připojení a ne přes UPC. Více informací viz.
> vpnhosting.cz/ .
> Bohužel, teď jim nefunguje free varianta, která by
> na to úplně dostačovala.

Pokud jedete demo, tak klidne.
Pokud jedete live, tak na tohle zapomente. Strucne receno veskery Vas provoz putuje skrz VPN na neci server.
Na serveru se Vas provoz vybali z VPN a posle do internetu. To je ale kamen urazu, admin toho serveru muze bez
obtizi sledovat Vas provoz, odchytavat, analyzovat a tak ziskavat treba jmena/hesla k mailum nebo k uctu u brokera.

Netvrdim ze to admin ci vpnhosting.cz dela, pouze upozornuji ze je to znacne bezpecnostni riziko.

H.,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

profesor:
Tak to už se mi zdá hodně přitažené. Notabene když o žádné podnikání nejde a navíc o nějakých podnikatelských přiražkách k internetu jsem fakt neslyšel.:-) Spíš tam maj pěknej bordel a nebo fakt něco vymýšlí s tim omezování P2P a torrentů a omylem se jim to dostalo i na našeho Ninju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...