Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

To roche: měla jsem tehdy zakoupenou Sierru a pro backtest jsem ji používala několik měsíců. Po instalaci platformy jsem bojovala s problémem, kdy se původní heslo, které jsem používala jen pro zaplacenou Sierru /pro backtest/, nesnášelo s heslem novým Sierra v platformě z Infinity/, které bylo zapsáno do systemu XP a za žádnou cenu nešlo vymazat. Vyřešil mi to nápad jednoho počítačového fandy, který jednoduše založil nový účet uživatele. To jen pro shrnutí problému, který jsem tehdy řešila. V každém případě jsem se do Sierry dostala až v pondělí. Nevím, pravděpodobně to souvisí s prvním přihlášením do platformy z Infinity, jejíž součástí je i Sierra. Od této chvíle nemám již problém dostat se do Sierry kdykoliv během celého týdne. Proto počkej do zítřka, myslím, že bude vše ok.
Hezký den, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 roche :

Z Infi o vikendech to neni zas tak horke... vetsinou normalne jede, "sem tam" s tim neco vymysleji (imho backupy serveru, atd.) ale je to vzdy jen par hodin (napr. tenhle vikend to jede porad). Nicmene i kdyz se na Infi ze Sierry nedostanes, resp. nepripojis se na jejich stream, tak backtestovat muzes. Natahnes si graf napr. pres "OC" - Open chartbook a muzes testovat, akorat se ti nenatahnou aktualni "zbytkova" data ktere ti v danou chvili chybi. Takze jestli se pripojujes kazdy den, tak v podstate o nic nejde. Ja napr. vetsinou testuji v offline modu, ma to sve vyhody. Predpokladam ze mas koupeny package 3... jinak ti to nepojede, ale podle te chyby co ti to vypisuje mas proste jenom spatne jmeno a heslo, komunikace funguje (jinak by to nebyl schopen validovat), takze asi mas package 3 :) Zas ty sockety pred tim... mozna si se trefil opravdu do nejakeho jejich off time. Ted to kazdopadne jede (23:10)

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

novafashion, Rob99:
ďakujem za pomoc. Do AT sa mi nepodarilo dostať (stále tá istá hláška), ale Sierru som rozchodil tak, že som si ju spustil samostatne, nie cez AT. Mám package 3. Chyba bola v tom, že aj keď som prepísal meno a heslo podľa nových údajov, ktoré mám pri live účte, Sierra mala ešte zapísané číslo účtu z dema, ktoré sa s prihlasovacími údajmi, samozrejme, nezhodovalo. Takže teraz je to už ok :)
Ešte sa chcem opýtať jednu vec: Ak som to z diskusie správne pochopil, ak chcem teraz v AT využívať demo mode, tak musím požiadať brokera (Steva) o prihlasovacie údaje do dema, ktoré budem mať neobmedzené, keďže mám otvorený live účet?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 roche

Ja to delam obracene, tedy pustim Sierru a z ni Infi. Dusledek je ten, ze nemusim nikde zadavat loginy, protoze do Infi je mam prednastavene v Sierre :) S tou demo platformou... nikdy jsem to nepouzival, takze nevim jak moc je to stabilni (vim ze s tim byly nejake probelmy, ale tak to uz snad bude vychytane) kazdopadne se jedna o jinou aplikaci, takze zas budes muset preinstalovavat Infi... Sierra ma imho velmi dobre moznosti pro Sim, pocita i MFE, MAE, umi exportovat vysledky simu, zobrazuje obchody primo v grafu (podobne jako Ninja), automaticky zada SL i PT atd...

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Roche: v platformě je demo,sim a live. Demo již nepořebuješ , protože máš otevřený účet a bez omezení můžeš používat sim. Heslo je pro live i sim společné a po otevření AT jen přepneš na live nebo sim. Demo slouží pouze pro vyzkoušení platformy, sim je totéž jako demo,jen bez časového omezení. Hezký den, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Chtel jsem se zeptat nekoho kdo ma zkusenosti s dokupovanim kontraktu v jiz otevrene pozici. Jde mi o to ze kdyz mam nakoupeny jeden kontrakt a o neco pozdeji dokoupim druhej tak se mi cena obou kontraktu zprumeruje a udela se mi i spolecnej SL a PT. Nejde to nejak nastavit aby se mi v DOMu zobrazoval kazdy nakoupeny kontrakt zvlast a tomu se i prizpusobil i SL a PT? Nebo jak to resite, protoze dokupovanim kontraktu zacinam stracet prehled co a za kolik mam nakoupene.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,
som vo fáze backtestu. Z časových dôvodov používam na niektoré pasáže prehrávanie dát zo sierry. Chcem sa opýtať, či sa dá prepojiť DOM AT s prehrávanými dátami zo siery, aalebo či existuje nejaký iný spôsob, ako pri prehrávaných dátach zadávať príkazy a cvičiť si ich exekúciu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Roche, toto lze pouze na AT Demo s časovým omezením měsíc nebo po otevření účtu na AT Sim, to je již bez časového omezení. O jiné možnosti bohužel nevím, kdysi jsem to také řešila....ale za zeptání u brokera Inf. nic nedáš, pokud máš problém s angl.,přes Skype za pomocí slovníku na Seznam.cz se dorozumíš snadno, zkus např.Stephena. /Jiná doba, možná jiné a lepší podmínky/. Hezký den, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím všechna tradery.
Vím že nejlepší je když trader vše zajistí sám a že se tím učí. Já mám dvě věci , se kterými bojuji a to je slabší komunikace s PC a žádná znalost AJ. Na finančníka jsem jsem narazil o loňských Vánocích a od té doby každou chvíli tomu věnuji velmi mne to baví. Jsem ve fázi backestu na SCH. Absolvoval jsem kurzy finančníka, které mi dali jasný směr. Při výběru brokera jsem prostudoval nevím kolikrát články na finančníku a diskusní fora .Zvolil jsem Intimity . Protože nejsem zdatný přes PC ani AJ oslovil jsem dobrého známého programátora a požádál jej o pomoc ale po jeho návštěvě raději bych jej neoslovil, proto se obracím na toto forum , zda by mi byl někdo ze zkušených traderů ochoten pomoci osobně s instalací dema infimity, propojení se SCH a později s fundováním účtu. Každý nováček v jakém koli oboru potřebuje svého učitele. Do teď jsem se učil od Tomáše a Petra , ale teď bych potřeboval individuální pomoc do dalšího traidingu.Vím ,ale nevím jak to udělat. Snad někdo poradíte i v tom.
Dějuji Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...