Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Zdravím,
vcera jsem si stáhla poslední verzi platformy - 4.5.1 , hrůza , často zamrzá, byť jen na chvilku, je to dost nepříjemné. Dnes mi nešel posunout SL / trh TF/ a po posunutí PT se mi dokonce z platformy ztratil......! Vyřešila jsem to okamžitým zavřením obchodu,byť byl v profitu, tlačítkem flatten....to naštěstí fungovalo okamžitě... Stephen - obvyklé řeči - net, pc, prý jsem jediná, kdo si stěžuje....
Zaregistroval někdo podobný problém? Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

práve mi skončilo demo u Infinity a tým pádom aj demo Sierry. Chcem si otvoriť ešte na jeden mesiac demo na manželku a jej e-mail. Myslím, že u Infinity to problém nebude, ale ako je to so Sierrou? Budem mať tým pádom aj ďalší mesiac demo verzie Sierry zadarmo alebo si tú už musím predplatiť?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Měla bych dotaz - dneska jsem si jen zapla sierru a platformu nezapínala a najednou koukám že se mi načítají data - to jsem teda zírala - ale myslim že to tady někdo psal - že se data načítají nějak přes sierru? ale stejně mě to udivilo.

ještě mám problém přestalo mi fungovat tlačítko v platformě na spuštění sierry a zatím se mi to nechtělo přeinstalovat. ale myslim že tady taky mnoho lidí psalo že spouští sierru zvlášť - já se jen bojim o live obchodování - třeba o tu OCO vazbu jak se tu probírala.

takže snad to nevadí že mi to nefunguje a spouštim to zvlášť?

Předem dík :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Veronika :

V Sierre mas nastaveny svuj ucet u Infi, takze pokud mas aktivni ucet = fundovany, tak ti do Sierry normalne chodi datovy stream z Infi. Ve vyssich verzich Sierry (nevim uz od kdy) to propojili tak, ze se da poustet platforma primo ze Sierry, coz dnes uz ciste z pohodlnosti delam, protoze se nemusim logovat zvlast do Infi. Opacne (pustit Sierru z Infi) to funguje taky, (Infi verze 4.3.6, Sierra 411). Jestli mas na komplu nejaky lepsi firewall tak ti to muze blokovat, protoze "aplikace pousti jinou aplikaci", ale po povoleni teto akce by to melo fungovat normalne.

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...