Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Ahoj,

včera jsem se ptal mého brokera z Infinity na poplatky za obchod u eminis a napsal mi informaci, že komise je 2,40 USD, ale na otázku jestli je to RT mi už neodepsal. Vy kdo jedete Live, prosím jak je to nyní s poplatky? Vím že cca před rokem byli poplatky standartně kolem 5 USD RT.

Díky.

Josef.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím...

potřeboval bych poradit s regstrací u Infinity. Jedná se spíš o technický problém.
Jako Klient se musíte zaregistrovat.
Potom se přihlásíte na stránky TransAct a musíte postupně vyplnit cca 16 formulářů v PDF formátu.
Problém je se zapisováním do jednotlivých PDF formulářů.
Mám Acrobat 9.1
Když otevřu formulář, tak políčka do kterých mohu zapisovat se mi ohraničí červeným rámečkem.
A tady nastává problém. Program mi piše, že musím vyplnit všechna červeně ohraničená pole, jinak mě nepustí dál.
Což je logicky nesmysl, když v některých formulářích si mám vybrat a zaškrtnout jednu odpověď(yes/no).
Bohužel bez tohoto se nepohnu dále.

Prosím nevíte kde se to dá přenastavit, nebo nějaké jiné řešení?

Broker mi s tím neuměl poradit.

Mockrát díky.

Josef

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim

Mohli by ste mi pomoct? Mam problem so Sierra Chartom... Poradil mi to broker ked som sa ho spytal na grafy... ale ked som si ho stiahol tak hned prve vstupne okno kde sa ma napisat Username a Password mi zamrza... nemozem si tam ani napisat password. Je to velmi divne lebo ked to otvorim tak v pohode ale asi po 2 sekundach sa mi Button login oramuje modrim a uz s tym nejde pohnut. Iba zavriet... neviete mi poradit?

Diky moc
Odkaz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...