Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Ted mi to dokonce napsalo "33: Connection to YesTrader server lost". Neco mi rika ze dnes uz do zadneho obchodu asi pro jistotu nevstoupim. Spis jsem zda se vstoupil do klubu postizenych zaseknutim ci padem platformy. Zajimave je, ze datastream do Sierry jede normalne. Tak to jen tak pro info, aby se vedelo...

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vás,
potřebuju pomoc.Mám demo Infinity a Sierru(omylem mám 4 level,ale to by snad vadit nemělo ne? ) nejde mi to propojit aby mi tekly data do Sierry.Nejspíš je problém u mě,ale nevim kde.Propojil jsem je jak bylo napsáno na 26 stránce tohoto vlákna a furt nic.snad někdo bude vědět ....díky kairon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kairon4 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim vás,
> potřebuju pomoc.Mám demo Infinity a Sierru(omylem
> mám 4 level,ale to by snad vadit nemělo ne? )
> nejde mi to propojit aby mi tekly data do
> Sierry.Nejspíš je problém u mě,ale nevim
> kde.Propojil jsem je jak bylo napsáno na 26
> stránce tohoto vlákna a furt nic.snad někdo bude
> vědět ....díky kairon


Pokud obchodujete pres Infinity, tak potrebujete Sierru level 3, ktera obsahuje External Service Group B.
viz. www.sierrachart.com/index.php?l=Packages.php#Package

Musite si zmenit level Sierry a potom by melo byt vse v poradku.

At se dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak už mám level 3,ale stejně mi to nejede.Už to napíše connected,ale graf se nezobrazí :-( nevíte někdo proč?


Connecting to TransAct... - 2009-03-24 09:17:29
Validate user successful. - 2009-03-24 09:17:30
TransAct data engine session connected. - 2009-03-24 09:17:31
Logon account successful. - 2009-03-24 09:17:31
WARNING: The connection to the trade server failed. Trading functionality from within Sierra Chart is not available. - 2009-03-24 09:17:32
Unable to connect the TransAct trade engine. - 2009-03-24 09:17:32
Failed to login for trading. TransAct error: (56) Error Accessing GateKeeper. Please contact help desk. - 2009-03-24 09:17:32
Trading functionality will not be available. - 2009-03-24 09:17:32
Connected to TransAct. - 2009-03-24 09:17:32

tohle mi to hodí do logu.dík za případnou radu.kairon4

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AT mám 4.4.1 a Sierru 411.To by měly bejt ty nejnovější.Dneska jsem to instaloval.Normálně spustim Sierru kterou mám nainstalovanou v Infinity AT jak zde již bylo popsáno.Sierra se mi spustí připojí se mi,ale napíše to danou hlášku a pak v Sieře dám připojit AT.Data do AT mi chodí ale graf se mi nespustí.Nědělám něco špatně?jak si to myslel s tím Chartbookem?

V diskuzi o Sieře jsem toho moc nepochopil.Jen že se ten daný šlověk má obrátit na někoho od At....
prosím pomozte mi nevím co dělám špatně. kairon

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...