Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Dobrý deň.

Tento týždeň končím papertrading a od pondelka začínam obchodovať live (Sierra, Infinity).
Len si chcem ujasniť a opýtať sa na pár vecí.

1. Ak mi spadne internetové spojenie (hoci aj na pár sekúnd) zruší sa aj v tomto prípade OCO väzba medzi otvorenou pozíciou – SL – PT?
2. Ak áno a po ukončení obchodu a stlačení tlačitka „cancel all“ zrušia sa tieto čakajúce príkazy na burze aj v takomto prípade?
3. Ak by som miesto klasického SL a PT používal limit príkazy, hrozí nejaký podobný alebo iný problém aj s nimi?
4. Všetky SL, PT a limitné príkazy sa držia na burze alebo len v platforme?
5. Je možné, že večer po ukončení obchodovania, stlačenie flatten a cancel all zostane na burze visieť nejaký čakajúci príkaz?
6. Ak príde k najhoršiemu a budem volať na Help desk, čo všetko si mám pripraviť, čo budú odo mňa požadovať?

Vopred ďakujem za odpovede.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911: vďaka za jednoduché vysvetlenie.

Včera večer som dostal odpoveď aj od brokera:

1) if that happens try to log-on asap, both orders will continue to work, but you need to be log-in for the bracket to execute properly,
2) Cancel all, will cancel all working orders
4) all orders are kept on the exchange
6) you can try to call me or im me on SKYPE or ICQ or CZ online support, have your account number ready and place your order
ie "my account number is 99999 I would like to buy 1 September TF at the market"

Ak by ste mi vedeli niekto preložiť aspoň bod 1, budem vďačný. Prekladom cez translator si musím niektoré výrazy domýšľať...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hi Jano,

1) pokud se to stane, pokus se prihlasit jakmile to bude mozne, oba prikazy budou dale pracovat (funkcni), ale musis byt prihlasen aby bracket fungoval spravne
2)Cancel all - zrusi vsechny "working orders"
4) vsechny prikazy jsou drzeny na burze
6)muzes zkusit zavolat, SKYPE, ICQ nebo zkusit cz online support, mej pripraveno cislo uctu

Zdravim,

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera som urobil prostredníctvom infinity prvý obchod, no mám trocha nejasnosti vo výpise. Išiel som sell jeden kontrakt, no vo výpise sú zapísané: Contracts 2/2. Mohli by ste mi prosím niekto objasniť čo znamenajú vo výpise zakrúžkované čísla a hlavne čo znamená číslo pod lomítkom? Prikladám obrázok. Ďakujem.

9978

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jano,

ak to správne chápem, tak prvý kontrakt bol ten na sell, druhý kontrakt na buy v podstate len uzavrel Tvoju short pozíciu (čiže Tvoj výstup z pozície). Z toho dôvodu máš aj hore zapísané počet kontraktov 2.
Aspoň tak to chápem pri pohľade na ten výpis.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...