Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

risk limit si muzes nastavit sam abys kuprikladu nevymazal za jeden den z 10 000USD skoro vse ...no pod 2500 te to nepusti tzo je min zustatek
ALE
jde o to ze si muzes nastavit treba deni risk money jen 1000 a kdyz je probendis tak te platforma automaticky zavre LIVE.muzes si to samozrejme kdykoliv menit

at se ti dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak od včera mám oficiálne otvorený a na obchodovanie pripravený live účet i Infinity Futures. Skúseností s týmto brokerom možno nájsť v tomto vlákne mnoho (dobrých aj tých horších) a musím poďakovať za všetky, pretože mi pomohli jednak pri rozhodovaní sa pri výbere brokera a pomohli mi aj pri samotnom otváraní live účtu.
A keďže ako nováčik viem, koľko pochybností, neistoty a problémov človek musí prekonávať už len pri samotnom výbere brokera a následnom otvorení účtu, rád by som sa podelil (hlavne s nováčikmi ako ja) so svojimi skromnými skúsenosťami s otvorením účtu u Infinity.
1. V prvom rade som si prečítal diskusiu na finančníku venovanú rôznym brokerom. Z nich najlepšie vyšli Ninja Trader a práve Infinity. Testoval som dosť dlhú dobu Ninja Trader, ale keďže prenájom platformy stojí okolo 60USD/mesačne, tak voľba padla na Infinity v kombinácii so Sierrou.
2. Otvorenie demo účtu na otestovanie platformy je otázka vyplnenia jedného jednoduchého formulára. Čo oceňujem, keď som si cez link uvedený v maily sťahoval Sierru, tak som získal prístup k Sierre na 30 dní v porovnaní s údajom uvedeným na oficiálnej stránke Sierry, kde je uvedené demo len 14 dní.
3. Cez mail ma kontaktoval Steve Coffman (ak si dobre pamätám priezvisko), ktorý sa venuje mnohým traderom z financnika. Okamžite sme si vymenili kontakty na ICQ a večer som strávil asi v hodinovom príjemnom rozhovore s ním, pričom okrem údajom o mne, mojich skúsenostiach, plánoch apod ( v súvislosti s tradingom), som sa dozvedel viaceré informácie o samotnej spoločnosti, marginoch, servise, komisiách a možnostiach Infinity.
4. Po uplynutí demo verzie ma Steve sám kontaktoval a ponúkol mi možnosť predĺženia demoverzie (nenaliehal na otvorenie live účtu, keďže som mu pri prvom rozhovore jasne povedal, kedy plánujem live účet otvoriť). sám mi odporučil použitie inej e-mailovej adresy, čo som aj urobil. Problém nastal potom v tom, že použitím druhej e-mailovej adresy ma dostal na starosť iný človek od Infinity. Keďže som už mal osobný kontakt so Stevom, prostredníctvom formulára na stránke Infinity som požiadal o to, aby som naďalej ostal "pridelený" pri Stevovi. kladná odpoveď dorazila v priebehu pár hodín.
5. Otváranie live účtu pripomínalo autoškolu, kedy som mal po ruke stále inštruktora. Vyplnenie všetkých 15-tich formulárov mi zabralo so Stevovou pomocou cca 30-45 minút. Pokiaľ som nerozumel niektorému formuláru, resp. som nebol schopný prelúskať sa dlhými stránkami hustého anglického textu, steve mi stručne popísal, čo sa v uvedenom formulári píše. Na druhý deň ma Steve kontaktoval a v priebehu 5 minút sme doplnili chýbajúce resp. nesprávne vyplnené údaje.
6. O 2 pracovné dni mi prišiel mail so schválením účtu a informáciami o fundovaní účtu. Peniaze prišli na účet v priebehu troch dní. Poplatky v Tatrabanke cez internet banking boli cca 10€ + 25 dolárov v zahraničnej banke.
7. Prvotné problémy s nalogovaním sa na svoj live účet mi opäť Steve pomohol odstrániť v priebhu pár minút.

Takže toto sú skúsenosti od oboznámenia sa s Infinity po otvorenie a fundovanie live účtu. Nechcel som, aby to znelo ako reklama na Infinity a Steva, ale toto sú doterajšie reálne skúsenosti. verím, že to niekomu pomôže, príp. pomôže odstrániť nejaké pochybonsti, obavy či váhanie.

Prajem veľa úspechov

P.S.: Keď budem mať prvé skúsenosti s live tradingom, podelím sa poznatkami takisto. verím, že budú aspoň také pozitívne, ako tieto.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...