Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Tak Sierra jde nejak naistalovat spolu s tim demem ale ja uz ji mel nainstalovanou predtim nez jsem si otevrel demo u Infinity. Proste Sierru jsem si nainstaloval zvlast a Infinity AT taky zvlast. To male zlute neco s vykriknikem je tlacitko ktere kdyz zmacknes tak ti uzamkne vsechny otevrene pozice plus zrusi vsechny nevyplnene prikazy. Jde to nekde vypnout v options ale z hlavy ti to nereknu protoze mam InfinityAT nainstalovane doma a ted jsem v praci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SCH mám nainstaovaný již delší dobu. Mám ji zakoupenou level 3. Dělám na ni bactest a chci zkusit demo a pak třeba i živě. právě jsem si vybíral brokera a vybral jsem si infinity no a teď to musím dát vše dokupy, aby mi to fungovalo a v tom je právě u mne ten problém, ale snad se to podaří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Došel mail z infinity a vzápětí telelefon. Volal Stephen Coffman . Vzít či nevzít ten telefon honilo se mi to hlavou. Vzal jsem a asi si pak Stephen musel jít dá dvojtou vhisku, jinak to nevídím. Jestli s ním někdo komunikujet častěji, tak se mu omlouvám, ale já jak jsem se již zmínil neumím AJ Ani trochu. Z toho jsem mněl obavu, ale už jsem se rozdejchal.
Mám SCH placenou level3. V mailu mi Stephen umožnoje bezplatnou zkušební verzi Infinity Charts (Sierra Charts).
Mám to nainstalovat případně jak SCH propojím s infinity.
Jm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...