Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

tak bych měla zase jeden dotaz na zkušenější - teď mi skončilo demo a live účet teda už mám založený ale stephen mi psal že dokud tam nebudu mít převedený prachy tak se do účtu nemůžu přes platformu přihlásit a data mít nebudu :o(

fakt to tak je? nebo existuje nějaká možnost?
- já tam prachy pošlu ale týden či dva to bude trvat :o(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
mate nieto skusenost s takouto situaciou:
som v trhu s prikazom bracket ,spadne mi platforma (vypadok prudu),ihned sa pripojim znovu cez notebook,otvorim AT

1 ...je vidno moj aktivny obchod ??? (samozrejme pokial nebol medzitym trafeny PT alebo SL)
2 ... pokial vidim obchod ako to je s OCO ?????,ta uz na notebooku asi neostane zachovaná ( t.j .musim prikaz ktory ostane po uzavretí zrusit rucne) ????

je mozne zadat "bracket " ale bez PT len s SL ???
Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Představ te si že převod peněz od IB k infinity trval 1den :oD - já jsem jeden večer zadala příkaz a když jsem druhý den přišla z práce domů tak čtu email že mám připsané peníze u infinity - myslela jsem že mi vypadnou oči!

teď si ale musim přečíst sáhodlouhý mail od Stephena - co a jak s live účtem :o( - to bude asi boj se slovníkem :o(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau

Jenom bych se rad zeptal, zdali nekdo mel v patek problem se zadavanim prikazu do platformy....asi tak prvnich 10 minut po otevreni burzy. Neslo zadavat prikazy. Proste nic. Jsme zatim dva co se nam to stalo.

Pak bych se rad zeptal i na jinou vec a to ohledne grafu u Sierry. Nevim jestli jste si toho nekdo vsimli, ale prijde mi, jako by data od Trans Act byly trosku pomalejsi oproti realu...a hlavne kdyz se podivate na stejny graf treba o den pozdeji, tak hodnoty jsou trosku jiny....coz vede k tomu, ze stejny vstup ve stejnou dobu ma jiny hodnoty...nekdy se to lisi v radu i 100 dolaru. A to mi prijde dost. Viz jedem muj ctvrtecny obchod (mel jsem o 100 dolaru mensi zisk nez na becktestu). S tim me napada jen jedna vec. Kdyz jsem se Steavem mluvil nekdy na zacatku pri zalozeni uctu, tvrdil mi, ze maji 3 druhy okruhu kde tecou data. Prvni na demo verzi, druhy pro simulovane obchodovani a treti pro ostre obchody. Hesla a nicky pro simulovane a realne obchodovani jsou stejne. A tak me napada, jestli nahodou Sierra neni napojena na ted druhy okruh dat (pro simulovane obchodovani). I v horni liste u Sierry se mi objevuje oznaceni [SIM], stejne tak jako [SIM] v Domu pri simulovanem obchodovani. Nemuze to s tim mit souvislost? Ze by ty dala byly o neco malo nepresnejsi? Nebo i realna data se v prubehu dne meni (nejak, nevim jak) a na druhy den se upravi na spravnou hodnotu. Nemate s tim nekdo nejakou zkusenost

To me vede i na dalsi otazku. Jak je mozne ze dva lide s naprosto stejnym nastavenim grafu maji na grafu jine hodnoty. Rozdily jsou nekdy vice jak male.

Diky za komentar Zhymll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych,

prave robim backtest na datach z infinity, konkretne s YMH9 a vsimol som si,ze tyzden od 26 do 30.1 mi chyba. Rovnake data som si stiahol z netu, a tam tiez chyba tento tyzden. Chcem sa spytat, ci aj niekomu inemu chyba tento tyzden, alebo mam len nieco zle nastavene v SC alebo nieco podobne...?

Dakujem za odpoved


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

chtěl jsem se zeptat,jestli má někdo rovněž problém s daty pro aktuální kontrakt TF, siera mi píše jestli tomu dobře rozumím, že problém je na straně Transactu. V domu Infinity mi vůbec nejdou data. Ostatní YM,ES atd. fungují.
Poslední data se mi načetla v pátek večer a od té doby už nic.Pokud jste někdo tento problém rovněž řešil,
prosím poraďte.

Díky Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...