Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

Potřeboval bych poradit. Videa na Infinity bohužel nefungují, tak bude třeba někdo vědět.
Používám Limitní příkaz na vstup do pozice a bohužel dost často naskakuji na korekci na samém dně/vrcholu a nejsem vyplněn. Rád bych zkusil nastupovat stop příkazem, ale nejde mi např. při koupi dát pod aktuální cenu, pouze limit. Dříve se tady psalo, že pravým tlačítkem se zadá stop, ale to mi bohužel nefunguje. Ti z vás kdo nastupují stopem jak to děláte? Nad cenu nebo pod ní v případě short se mi to dávat nechce musel bych zvětšit SL.
Předem děkuji za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dry1985

Překlad smlouvy - buď můžeš udělat rovnou ( pokud to jde přímo z webstránky), nebo si smlouvu ulož na disk ( třeba do dokumentů ). Pak si vezmi Google překladač,( startovní stránka Google ) nahraj si uloženou smlouvu do překladače a klikni přeložit - za chvíli ji máš hotovou ( ovšem takový " doslovný překlad " je ho potřeba upravit do našeho slovosledu, ale porozumíš obsahu i bez toho.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

JardaT: pokud chceš jít long na nižší ceně, mohl by jsi použít příkaz MIT(market při dotyku ceny), ale ten pokud vím Infinity nepoužívá(rozhodně na v DOM), tam musíš použít příkaz limit.
Co zkusit dát limit o tick blíže k ceně než by jsi dal normálně, zvětší ti to stoploss pouze o tick a pokud většinou dojde cena k tvému zamýšlenému vstupu, ale nevyplní se limit příkaz, pokud ho budeš mít o tick blíž, vyplní se 100%.
Ať se daří! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim. Chtel jsem se zeptat, jestli je normalni, ze Sierrachart i AT mi ukazuji uplne rozdilna data. Dnes v 15.30 na NQ se data dlouhodobe (tj. nejakych pet minut) na SIM lisila o cca 8-10 ticku. Zatimco podle Sierry bych uz byl davno venku s profitem, platforma se k cilove urovni ani neblizila.

Diky, Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevim jak na SIM, ale na live se to obcas stane taky. Jako o tick dva se to rozjizdi casto, ale to je dano prenosem a jedna se o desetinky vterin. Obcas se zasekne Sierra, obcas se zasekne DOM od Infinty... Tim obcas myslim velmi vyjimecne... 2-3x do roka ? Nic neni dokonale, specielne jakykoli software ;) Kazdopadne smerodatne je to, co ti ukazuje DOM Infi.

TFko jede normalne. Koukam na to cca od 15:15 a zadny problem jsem nezaznamenal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Rob99, slush:

dobra vec je, snizit hodnotu Chart Update Interval in Milliseconds, je to v sekci General Settings - Global.
Samozrejme nema cenu tam davat nejake nesmyslne nizke hodnoty, ale v prvni rade zkouknout jaky mas ping (odezvu) na TransAct. Pouzivam 450, default je tam myslim 1 sekunda.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...