Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Mohu se zeptat někoho, kdo má již účet u této společnosti. Jak je to s platbou za data, pokud nezobchoduji alespoň 10 kontraktů za měsíc? Mám zatím účet u AMP, kde používám jako platformu Ninja Trader. Nyní chci tedy přejít sem, kde budu mít k dispozici jinou platformu. Na této se ale potřebuji nějaký čas učit, jak s ní zacházet. To může trvat třeba měsíc, dva..nevím. Musím tedy zapltit oněch 16 USD/měsíc, nebo ještě nefundovat účet a nechat si jen demo? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzasek
Zdravim Vas. Ked zobchodujete 10 obchodov mesacne - data zadarmo :). Myslim, ze demo je len 1 mesiac. Neviem ako to je teraz. Ja som zakladal ucet pred vyse dvoma rokmi. Cize budu Vam z uctu strhovat 16 Usd mesacne....:( Dakedy to tak nebolo, boli casy ked ma trading vytacal natolko, ze som neobchodoval aj 2 mesiace :) a nestrhli mi nic. Nuz vtedy som si musel hradit sierru level 3 za myslim 26 Usd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, dnes se mi nainstalovala nová verze AT a po spuštění při zapnutí Live se objeví hláška:

THIS IS NOT A STOP LOSS FOR THE ACCOUNT TRADER AND IT SHOULD NOT BE USED AS SUCH. THIS FEATURE IS A RISK MANAGEMENT TOOL UTILITZED BY THE FIRM TO PROTECT THE FIRM FROM POTENTIAL LOSS. In accordance with CFTC regulation §1.56, this risk management tool will not guarantee the account against loss or guarantee a limit of loss for an account. THE ACCOUNT TRADER SHOULD USE STOP LOSS ORDERS TO PROTECT THE ACCOUNT AGAINST POTENTIAL LOSSES.



Please refer to your Customer Agreement regarding further information on the firm’s Risk Monitoring System. If you have any questions please call your broker BEFORE TRADING.

Překladač mi řekl:
TOTO NENÍ Stop Loss na účet obchodníka, a NESMÍ být používány jako takové. Tato funkce je nástroj řízení rizik UTILITZED, že podnik chránit firmy z potenciální ztráty. V souladu s ustanovením § CFTC 1,56, bude tento nástroj řízení rizik nemůže zaručit účet před ztrátou nebo zajištění limit ztráty na účtu.ÚČET SUBJEKT měli používat stop loss příkazů PRO OCHRANU NA ÚČET proti případným ztrátám.



Zeptejte se svého zákazníka dohody o další informace týkající se firmy systém kontroly rizik. Pokud máte nějaké dotazy volejte svého makléře PŘED TRADING.
.... ale nějak z toho nejsem chytrý. Mám to chápat, pouze jako upozornění, že mám používat stop loss?Můžete mi poradit?



Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...