Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Může mi prosím ještě někdo objasnit, jak je to se stop losem v případě výpadku PC popř elektriky. Jedná se mi o klasický SL, který se automaticky aktivuje při otevření pozice. V případě, že vstoupím do obchodu a něco spadne,
mám SL držený na burze či nikoliv (výsledek by měl být pak SL nebo PT ) ??? Chápu, že jiné to je u příkazu OCO,
kde mohu být v pr.... , ale tento případ zatím neřeším. Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Zdravim Vas. Dneska sa mi stala strasna vec.::((( Vstupil som na nasdaq long o cca 16:40. Trh sa rozbehol mojim smerom a potom sa obratil ku mne. Chcel som posunut stop-loss a co sa stalo. Ostal mi tam visiet. To este nie je vsetko. Ked som chcel vyrovnat poziciu, tak sa nedala. Dalej mi zmizla ta visiaca stopka a bol som asi viete kde....Cize bol som v trhu bez stop-lossu a trh uz bol proti mne par tickov. Dobre nie? Napisal som brokerovi a ten mi odpisal, ze upgrajduju platformu a ja stale v pozicii a trh isiel stale proti mne co raz viac. Nakoniec som tam volal a vyrovnali mi poziciu zo stratou 0, pretoze trh nastastie spravil korekciu mojim smerom. Cize ma to dneska chvalabohu stalo len komisiu ( 5 dolarov). Chcel by som sa spytat tych, co idu live, ci mali podobny dneska problem. Dakujem. S pozdravom Michal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slaughter
Mozno, ze to bude zniet hlupo, ale co je to 6E? Teraz som si nainstaloval tu ich novu platformu a zatial vyzera super. Cena trhu na rovnakej urovni aj v sierre aj v platforme....Pred tym sa mi nepacilo, ked trh spravil prudky pohyb, tak cena na platforme zaostavala. Este sa chcem spytat, ci by ste mi vedeli poradit ako si ulozim trh, ktory chcem obchodovat.
myslim - otvorim si infi platformu a otvori mi aj sierru. Sierra mi otvori trh 6 E - neviem, co o je:(
a chcel by som to tak, ze otvorim si infi platformu a otvori mi aj sierru a rovno mi hodi grafy, ktore obchodujem...
Dakuje za odpoved. Miso.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dolezita informacia pre ludi, ktory obchoduju u Infinity!!!!!
Prave dneska som si nainstaloval novu verziu platformy u Infinity. Komunikoval som zo Stevom a poziadal ma, aby som tuto informaciu zavesil na tento veb. Myslim, ze to uz bolo niekde spomenute...
Traderi ktorý spravia 10 obchodov R/T mesacne, tak majú sierru a live grafy zdrama.
To znamena, ze som si dodnes platil sierru level 3 za 26 dolarov / mesacne a ak zobchodujem 10 obchodov mesacne, tak za sierru platit uz nebudem...Hlavne, ze som si minuly mesiac predplatil na par mesiacov sierru - level 3 dopredu:(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Posledni dny si dost z nas stezuje na lagy v DOMu, pojdme si rict zkusenosti abychom odhalili cim to je.

Piste verzi a nastaveny typ pripojeni v Properties (zakladni okno InfinityAT / Properties / tab Communications) MODE 1 nebo MODE 2

Ja dnes updatoval z verze 4.xx ktera nebyla pri vysoke volatilite moc pouzitelna (do te doby vse OK, ale nyni se cena proti Sierre v realnem case rozchazi az o 15 ticku) na aktualni 5.2.0, nastaven MODE 1. Uvidime zda to bude synchronni se Sierrou.

Link na stazeni aktualni verze frontendu: www.tfutures.com/infinity.htm

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...