Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Rad bych se zeptal jak vam funguje AT. Mam verzi 5.2.2 a celkem casty problem je, ze po uprave orderu (TF) to pise celkem dlouho, ze se modifikuje a cas utika. Dnes mi dvakrat zamrzla. Ztoho jednou se tim zrusilo OCO a nez jsem se prihlasil jsem byl v protipozici -1.5 bodu. Problemy to dela na ruznych pripojenich. To zamrznuti bylo vyjimecne.

Diky,
jk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ráda bych se dozvěděla, jaké jsou konkrétní rozdíly mezi standardní Sierrou verze 3 a Infinity charts, kromě víkendové pauzy. Po nainstalování Infinity charts mám pocit, že je vše úplně stejné a také mi to potvrdil Steve, pro jistotu vše ověřoval u Sierra chart. Po přečtení diskuze jsem byla zaskočena "údajnými omezeními". Existuje tedy něco konkrétního, protože jinak je to dosti matoucí. Mám potvrzeno, že verze Sierra 3 je identická s Infinity charts.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas. Podelim sa, co sa tyka mojej skusenosti. Niekedy som obchodoval na sierre level 3 a + infinity platforma. Myslim live. Mal som tam problemy hlavne s cenou. Islo o to, ze cena na sierre nebola identicka s platformou infi. Ako som si nainstaloval platformu 5.2.0 a od nich sierru, tak je zatial vsetko OK....Cena je na chlp identicka. Co sa tyka obmedzenia ich verzie, tak som na nic zatial neprisiel. Ja mam taky zvyk, ze si vyhodnocujem naspat live obchody. Inak mi to vyhovuje, lebo ked spravim 10 obchodov mesacne, tak ju mam zdarma a nemusim platit 26 dolarov za mesiac.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim mam otazku. Spravil som si konecne live ucet u infinity. Mam prideleneho nejakeho Marca v pohode typek vsecko poradi. Mam otazku aka je minimalna ciastka na vlozenie na ucet, broker mi napisal 3000 dolarok ked som sa ho spytal, na nete som nasiel na fore nejakom ze 1000 a u nich nepise ze nutne 2500 ale ze nizsie za poplatok. Poradte mi prosim niekto aktualny stav ktory plati .. dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mad89
Dakedy to bolo 3000 usd. Myslim, ze ked sa dostanete pod 2500 usd, tak Vam bude strhavat za kazdy obchod cca 2 x viac ako pred tym. Ja mam poplatok za 1 obchod ( kontrakt ) 5 usd. Inak Vam doporucujem nafundovat aspon 2 x viac ako je minimum. Cize 5000 usd. To sa nezda, ale aby bol dodrzany spravny moneymanagment a psychika na mieste, tak o nizsej ciastke netreba ani uvazovat... To je len moja skusenost. Nech sa Vam dari. S pozdravom Michal.:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravim Vas. Chcel by som sa spytat traderov, co obchoduju live, ci aj Vam zdihli poplatky za obchodovanie. Najprv som platil 5 dolarov za kontrakt. Obchodujem E - mini Nasdaq 100. Prve zvysenie bolo na 5,02 dolara na kontrakt. Potom som dlhsiu dobu neobchodoval a vcera som po asi 2 mesiacoch spravil obchod a poplatok bol 5,42 dolara. Chcel by som sa spytat, ci ma niekto podobnu skusenost....Dakujem. S pozdravom Michal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dry1985
Mam s nema takovou zkusenost, ze sami od sebe s poplatky nic nedelaji. Ale pokud aktivne obchodujes vubec neni problem domluvit si snizeni poplatku. Ja jsem si poplatky nechal snizovat uz nekolikrat a bez problemu. Nicmene $5,42 uz je docela dost i na to, ze aktivne neobchodujes a bude to spis zpusobeno zmenou jinde nez primo u Infinity.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Dry1985:

Vyse komise je individualni, resp. trader si ji domlouva se svym brokerem. Takze nejlepsi a nejjistejsi cesta je... vzit fakturu, vyznacit v ni co se ti tam nelibi a poslat ji svemu brokerovi s dotazem o co jde. Obcas, ale opravdu jen obcas dojde z jejich strany k nejake chybe, kterou vetsinou sami jeste tyz den nebo den nasledujici sami opravi.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 stylova:

drobna omezeni ci odlisnosti tu jsou. Napr. nelze Infi chart napojit na jiny datovy zdroj, nelze pouzit DOM v grafu pri obchodovani z grafu, nelze Sierru pustit samostatne,. tzn. musis nejdrive pustit Infy DOM a potom teprve z nej samotnou Sierru (coz napr. mne silne nevyhovuje, protoze kdyz chci aby muj syn neco testoval, nebo kdyz on chce sam neco testovat, tak bez znalosti hesla k memu ostremu uctu se do Sierry neprihlasi) atd. Mozna by se jeste neco naslo, ale v globale je to "temer" jedno a totez :)

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim Vas. Chcel by som sa podelit z jednou skusenostou. Momentalne obchodujem na dvoch pocitacoch. 1. pocitac, co mam doma a ked som na cestach ( u frajerky :) ), tak obchodujem na laptope. Dneska som uz doobchodoval a isiel som si stiahnut graf z laptopu. Na velkom pocitaci som si chcel pozriet obchod, co som vcera spravil a co som zitil, ze som ho tam nevidel. Ked som si subezne otvoril obidva grafy na laptope a na domacom pocitaci, ostal som v soku. Vsade je iny graf a dokonca, keby som vcera obchodoval na velkom pocitaci, tak by som signal ani nezobral. Samozrejme sa jednalo o stratovy obchod:). Chcel by som sa spytat, ci niekto ma podobnu skusenost. Obchodujem Live na volume grafoch ( trh NQ a TF ) a mam taky pocit, ze kvalita intradennych dat nie je na vysokej urovni. Dokonca ked som zacal kontrolovat vrcholy a dna ( nie denne ale 15 - minutove ), tak som zitil, ze niekde je zakresleny o 1 tick menej ako na druhom grafe. Myslim, ze to staci, aby niektorych traderov vyhodilo na stopke. Uz sa mi to raz stalo....Dakujem za pripadne odpovede.:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Dry1985:

Presnost ci lepe nepresnost dat je jedna velka oblast, kterou muzes resit donekonecna. Volume a vubec alternativni grafy jsou jeste navic svet sam pro sebe. Mam moznost sledovat data live od tri ruznych brokeru, nebo presneji poskytovatelu dat, a rozdily v datech jsou rekneme ponekud zarazejici.:) Vetsina obchodniku to nikdy nezjisti, protoze vetsina obchoduje pod jednim brokerem a neresi to, dokud neuvidi tyto rozdily na vlastni oci.

Specialni pripad je Infinity versus Sierrachart, protoze SC pouziva trochu jinou technologii nez napr. zenfire. Z tohoto duvodu jsem nikdy neobchodoval primo z grafu, protoze v Sierre nekdy to co vidis, resp. nevidis neni tak uplne pravda. Nechci tu hanit poskytovatele nebo brokery, ale je to neoddiskutovatelny fakt. To ze trh proobchoduje nejakou cenu a v Sierre se tato informace nezobrazi je stav, ke kteremu dochazi. Bud ten paket nedojde, nebo dojde v jinem case, muzes mit nezesynchronizovane pocitace, moznosti je povicero. Je pravda, ze s prichodem novych a novych verzi Sierry kde na tom hosi pracuji asi ve dne v noci :) a novymi verzemi Infinity platformy se situace podstatne zlepsila, nicmene nevyresila se zatim na 100%. Vzdy je dulezite co ukaze DOM Infinity... ne co ukaze Sierra... Tim bych zacal...a pocital s tim, ze zejmena v dobe zvysene volatilty - fundamenty, panika z neceho apod. proste neobchoduj. Tam je nejvetsi procento vyskytu techto chyb. V "normalnim" trhu toto vicemene nenastava.

Dva nejcastejsi omyly...
1) Prechodem k jinemu brokerovi budu mit "ta presna data"... - naivni predstava
2) Minutovy timeframe je presny, alternativni grafy ne... - oba zpusoby zobrazeni vykazuji stejne procento chyb

Ze zkusenosti muzu rict, ze Infinty jako poskytovatel dat a Sierrachart je temer zlaty stred. Daji se najit i lepsi data, zaroven tak i data daleko nepresnejsi. To ze kvalitnejsi reseni je i o rad drazsi nez napr. toto. je nasnade. Zalezi jestli nekdo potrebuje tak presna data (scalperi) a nebo se spokojis s tim, ze se obcas budou grafy tick od ticku lisit.

Nepopsal si tu situaci presne, ale jestli se jednalo o reload nejakeho starsiho aletrantivniho grafu, tak zalezi odkud ty data tahas. Jestli ze SierraChart history, nebo od Infinty, jestli jsou agregovana nebo ne...

Perlicka na zaver... Kdyz si pustis SC a Infinty na dvou pocitacich zaroven live a budes porovnavat nejaky alternativni kratky timeframe (napr. volume 200 na euru, 200 tick na TFku apod.)... tak se taky obcas podivis a nebude vedet na kterem grafu vlastne obchodovat. Data z DOMu budou ovsem vzdy identicka.. jen s jinou casovou prodlevou.

Takze tak...

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...