Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas. Chcel by som sa spytat, ci sa Vam uz stalo nieco taketo. Vstupil som do trhu short na cene 2386,5 o cca 16:30 nasho casu. Stop-loss som dal 2388,25. Trh e - mini nasdaq 100 ma vyhodil na tejto cene a vobec tato cena nebola zakreslena do grafu! Maximalna cena je 2388. Samozrejme ako ma vyhodil, tak pomaly isiel mojim smerom a vyklul sa ziskovy. A zo strachu, ze tam nieco blne som vynechal dalsi a vysledok - tiez ziskovy....Komunikoval som z brokerom, ale ten vravel, ze obchoduju ceny CME. To je v poriadku. Len neviem ako to zistim, lebo ked sa napojim na ich stranky, tak mi tam ukazuje len 5 min. graf a ja obchodujem volume 1500. Dakujem za pripadnu pomoc. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dry1985:
Už se to tu probíralo mnohokrát, pokud se trh hýbe velmi rychle nestíhá program vykreslovat grafy, případně data chybí, což ovšem neznamená že se na té ceně neobchodovalo. Pokud si dáš refresh dat, tak tam tu cenu na grafu mít budeš, protože se načte správný průběh dle uložených dat z burzy.
Ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dry1985:

- jestli používáš Sierru, je to nastavením, nevím ale, jak to změnit

- jejich data i plnění jsou v pořádku, člověk tohle vnímá jen u SL, nicméně stalo se mně, že se na ropě udělal velký gap, uprostřed kterého jsem měl PT. PT nebyl vyplněn v rámci gapu, ale až o 7 ticků dál (tedy o 7 tidků víc :)) Tím chci říct, že na nás nikdo nešije boudu, jen software ty grafy občas špatně kreslí ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dry1985: Jestli to nebude spise tim, ze neberes v potaz bid x ask cenu. Pokud otevres short za 2386.5, jedna se o BID cenu. SL nastavis na 2388.25, ale zapominas, ze SL prikaz pro short pozici je vlastne nakupni prikaz, tedy lezi na ASK cene. A jelikoz tvuj graf zobrazuje BID cenu, tak v momente, kdy cena v grafu doleze na 2388.0 (BID), je ASK cena logicky 2388.25 (spread=1tick) a to znamena, ze SL je zasazen a koncis.

Cili chyba bude u tebe. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

ahoj,

před týdnem jsem si nainstaloval Infinity AT a demo účet a fungovalo to bez problémů. Až dneska když kliknu na InfinityAT ikonku tak mi vyskočí MessageBox

TALauncher
[WebServiceClient::SendRequest]-Unhandled Exception ...

Nepomáhá nic, re-install, uninstall, registry clean, všechno smazat. Prostě nic. Zkoušel jsem vypnout firewall, antivir, cokoliv. Do dneška celý systém fungoval OK a najednou problém.

Volal jsem Stephenovi i do TransActu a oba mi řekli firewall, firewall, firewall ... Jako bych byl největší kretén na světě a nezkoušel jsem to vypnout :-D

Chtěl jsem Infinity místo AMP protože mají o Euro menší komisi na FESX (2.2), ale teď se ptám jestli mi to stojí za to Euro... :-D

Díky za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
začínám obchodovat live a tak mě mnohem více trápí i výpadky dat. Někdy mi běží grafy a nejdou data do domu, jindy zase běží data a nezobrazuje se graf a někdy dojde k úplnemu odpojení. Od začátku června jsem měl asi 5 těchto případů, jeden den dokonce dvakrát za sebou. Nechal jsem si sice nastavit max . denní ztrátu , ale přesto mě to znepokojuje a je to nepříjemné. Nevím zda by pomohla instalace stále nových verzí, ale co mám zkušenost ty úplně nejnovější většinou nejsou vždy to nejlepší.
Nevím jestli to nemůže být způsobeno třeba i nějakými mikrovýpadky ADSL připojení, které nejsem schopen zpozorovat, jsem z vesnice,kde jsou možnost připojení wifi velice špatné a tak nejsem schopen porovnávat.
ADSL mi ale běží stále okolo 3Mbit/s.

Vím, že se zde již v diskuzi nějaké problémy řešily, ale zajímala by současná situace a Vaše případné zkušenosti.
Pokud se mi nepovede výpadky nějak minimalizovat, přemýšlím o změně brokera, ale raději bych zůstal u Infi..

Za případnou radu a pomoc předem děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...