Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Ahoj,
musím se s vámi podělit s výběrem a převodem peněz z Infinity do Fio banky. Včera mezi 16-17 hodinou jsem si dopisoval s Glennem ohledně převodu. A dnes v 8:10 jsem je už měl na účtu u Fio. Jak je to možné nechápu. Je to podstatně rychlejší než převod v ČR mezi bankami. Takže "dávám palec nahoru" :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

nemůžu se připojit do infinityAt.. Mám založený účet už skoro měsíc a furt nemůžu najít problém, kde je chyba v připojení.. Nejlepší na tom je, že když jsem v domě na vesnici, kde je mnohem pomalejší internet infinityAT mi funguje, ale když se peřesunu do města ( kde trávím 90% času, protože zde studuji) tak mi už InfinityAT nefunguje.. hlásí mi to Login failed..Řeším tento problém i se správcem sítě, který tady v domech má nastarost internet a od brokera jsme zjistili, že program by měl fungovat na portu 1869 a na IP adrese sim.yorkba.com a když to správce odblokoval, tak se mi stále nedaří připojit se a také prý žádný sim.yorkba.com neexistuje, což mi řekl správce......Nemáte někdo podobnou zkušenost? Pročetl jsem celé vlákno a podobný problém jsem nenašel, jen s IP adresami... něco s tou veřejnou a osobní, ale to mi správce řekl, že to by nemělo dělat problém... Komunikuji u infinit s Guy Pronger, ochotný chlapík, snaží se to řešit, ale ten problém je někde v místním internetu, ale nedaří se nám najít, kde by mohl být problém.. momentálně jdu napsat na technickou podporu email, který mi Pronger dal, protože si neví už rady, kde by mohla být chyba. Prosím jestli máte někdo nějaké zkušenosti nebo nápady. Předem děkuji za případný zájem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

adresa sim.yorkba.com neexistuje je to peter.yorkba.com, zkus si to pingnout, pripadne zkus telnet na ten zmineny port..
pak uvidis zda je dostupny...
Prover tez nastaveni Internet exploreru, bere to nastaveni ze zalozky Connections, zkus nechat Automatic settings, pridane vyhodit vidlackou proxynu z nastaveni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanz242

díky za radu ;-) zkusil jsem.. nakonec správce hledal kama to spojení letí do Chicaga a zjistili jsme že to jde do Francie a podmořem to letí do Ameriky... takže problém se vyřešil tím, že napíšu jméno a heslo, počkám tak 30 sekund, než se to nějak propojí a až potom kliknu na account.... :-) Iťák mi to vysvětloval, že je tam nějaká odezva nebo tak něco... nikdy bych nevěřil, že něco takového to může ovlivnit, je sice pravda že píšu všema deseti a docela rychle...... :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Prosím o pomoc zkušenější: Po letech používání připojení se mi poslední aktualizaci Windovs objevil problém s přihlášením k účtu : Při pokusu o zalogování vyskočí : LogonUser:Failed . Výsledek s řešením přes support Infinity je zatím nulový, jim údajně vše funguje jak má.... Za případnou radu předem velké díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj lidi.

Můžete mi poradit? Dnes jsem si stáhl Infinity AT demo 5.3.0. Platforma se stáhla bez problému. Začal jsem vyplňovat přihlašovací údaje demo účtu. Napsal jsem jméno, heslo a když jsem rozkliknul kolonku ,, Account'' tak to mi napsalo: The yes trader username or password entered was not valid.
Když jsem to potvrdil ,,OK'' napsalo mi to: LogonUser : Failed

Nevím kde je chyba. Bez toho nemohu spustit platformu.

Díky za info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Prosím o pomoc.Mám nový modernější modem s wifi od UPC.Se starým modemem mi platforma podržela občasný výpadek pingů a nepadala.Objevila se hláška Reconnected a data šla dál. Byla to verze 5.2.6.
Nyní stačí aby vypadly 2 pingy a platforma se odpojí.Je to verze 5.3.0.Třeba i 5x za hodinu.Připojení je údajně stabilní,protože percentuálně je ztracených pingů minimálně. Zajímavé je ,že vedle PC mám notebook se starou verzí AT a připojený přes wi-fi z toho samého modemu.Také se nějaký ping ztratí ,ale platforma drží!! Nejde někde v platformě nastavit "jemnost" připojení?Vypadá to,že čím lepší vybavení a novější verze,tím více problémů:-). Nemáte s tím někdo zkušenosti.
Díky.
Yeshack

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Pořád nevím jak si mám sehnat brookera. na stránky se dostanu, ale at hledám jak hledám, nemohu najít, jsem slepej ??? Poradíte mi někdo ? Ještě se chci zeptat jak je to ošetřeno, ten vztah mezi mnou a brookerem. nějakou elektronickou smlouvou nebo jenom "na důvěru" a když už si ho najdu, tak mus tačí napsat, že mám zájem pouze o online trading a on už se o víc starat nebude ? jen mu bude připisováno ten komosní poplatek cca $5?

díky za odpověd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

novafashion Napsal:
-------------------------------------------------------
> Prosím o pomoc zkušenější: Po letech používání
> připojení se mi poslední aktualizaci Windovs
> objevil problém s přihlášením k účtu : Při pokusu
> o zalogování vyskočí : LogonUser:Failed . Výsledek
> s řešením přes support Infinity je zatím nulový,
> jim údajně vše funguje jak má....
> Za případnou radu předem velké díky.


novafashion,

mě se toto přesně stalo dneska . Normálně mi infinity AT fungovalo(myslím do včerejška) a pak najednou přestalo dnes fungovat s hláškou LoginUser:Failed. Výsledek se supportem od infinity taky nulový- že prý u nich je vše v pořádku. Vyzkoušel jsem záložní připojení přes mobil a vše funguje jak má. Infinity AT se připojí a jede.

Já jsem nic neměnil, poze se mi včera při vypínání PC automaticky aktualizoval windows. Jak jste to prosím vyřešila? Kde byl problém? U mě to vypadá na poskytovatele internetu UPC.





Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem to dneska řešil s UPC a v jejich síti by neměl být problém. Dopracovali jsme se k tomu, že pokud si natrasuji v příkazovém řádku www.yorkba.com tak jim se tato stránka otevře a mě né. Podle příkazového řádku mé spojení končí (blokuje se - nejde dál) až na serveru v NewYorku nějaký xe--8-3-0.edge1.NewYork1.Leve13.net ip adresa 4.78.164.221 a pak už to nejde dál.... Vůbec netuším jak toto mám řešit Co se týká UPC tak oni nemůžou ovlivnit trasování MIMO jejich síť, tak že oni s tím nic neudělají. Poradíte prosím někdo ? Přikládám screen z příkazového řádku

25629

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...