Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

honzasek:
Těch 85 centů ale není komplet poplatek za půl obchodu, jen jejich komise, takže mají komisi 1,70 USD/kontrakt RT. Musíš připočíst burzovní poplatky , NFA a možná ještě nějaké transaction fees. Celkově to určitě nebude pod 4 dolary.
Ta informace Stephena byla hodně zavádějící. Jen samotná burza účtuje víc a pochybuju, že by tě Infinity chtěli dotovat.
Nejlevnější je Velocity Futures, e-minis tam jsou kolem 3,50. Na poplatky pod jeden dolar úplně zapomeň.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 paja1 :

No prave... proto jsem se ptal.. :)

2 honzasek:

Nechci byt kverulant, ale ten original co si sem poslal hovori o tom, ze jestli si otevres u nich ucet a nafundujes do konce tohoto mesice, tak ti nabizi snizeni poplatku o 85 centu... a ne ze ti da poplatky 85 centu.. to je samozrejme nesmysl. Jinak Infinity je pomerne slusny broker, a nikdy jsem z jejich strany nezaznamenal zadne nefer jednani.

Takze tak.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99


Dear Jan

Thank you for your interest in Infinity Futures. If you decide to open a new Infinity AT trading account with me your account would be set up as follows:

Commission: $0.99 per side on E-MINI's
Platform Fee: $0.00
Charting Fee (with 10/rt): $0.00
ES Day Trade Margins*: $500 per contract

If you are a high volume trader let me know.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U infi obchodujem skoro dva roky. Poplatky mam na NQ 5,02 dolara za otvorenie a zatvorenie pozicie R/T ( 1 kontrakt ). Obchodoval som aj TF a tam mi to vychadzalo 5,4 dolara za R/T. Daju sa zjednat aj trosku nizsie - neviem kolko by to bolo, ale treba obchodovat multi kontrakty. Ale to vie kazdy, ze pri velkom mnozstve je zlava....:) Par krat som mal vypadky na platforme, ale si myslim, ze to ma skoro kazdy. Tomu sa clovek neubrani. Inak mozem len odporucat. Vzdy ked mam problem, tak napisem cez skype a pohoda. Raz som nechtiac odstranil stop-loss a platforma mi zamrzla. Nedal sa zadat stop-loss. No to bol horor. Bolo to obchodovanie bez stop-lossu. Zavolal som im a poziciu ihned ukoncili...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny.
Snad poprvé za celou dobu mám problém s platformou a nevím co s tím. A Steve asi taky ne:)
Když chci otevřít platformu, vyskočí na mě tabulka se slovy:

V aplikaci TAAutoUpdate MFC Application došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.
Ohlaste potíže aplikaci Microsoft...atd.

Víte někdo co s tím. Opakovaně jsem to přeinstaloval, ale dál se prostě nedostanu

Díky za radu.

Zhymll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aku mate verziu? Zatial som taky problem nemal. Vcera som napriklad chcel zadat limit na 2 kontrakty a DOM mi vypisal chybu. A hned bolo po dobrom obchode :) Ja som mal dakedy problem otvorit platformu kvoli IP adrese. Odporucili mi, aby som si dal pevnu IP a odvtedy bez problemov. Mozno, ze tu bude pes zakopany....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...