Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas. Chcem sa Vas spytat, ci nemate problem z podporou brokera cez skype? Ako odisiel Steve, tak raz broker je pripojeny raz nie. Minuly tyzden som mal problem dva krat s platformou a broker bol cely tyzden offline. Samozrejme sa mi nechce volat do USA - co nie je lacne a vysvetlovat im o co ide.....Dakujem za nazory :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,
dnes jsem dostal přístup do live účtu. Chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi Demo account a Live simulated. (při logování do platformy) Je Live simulated to samé co demo, jen s tím rozdílem, že se loguji pomocí loginu, který je k live účtu?

Pak bych se ještě rád zeptal, jestli někdo využívá možnosti nastavení maximálního denní risku. Infinity mají defaultně nastaveno 1850 USD.

Dík Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas pani. Chcel by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti z obchodovanim trhu FESX u tochto brokera. Chcem prejst na tento trh, pretoze kvoli NQ mam rozlietany den a prestal mi vyhovovat tento trh. Viem, ze sa FESX obchoduje v euro, ale ja mam ucet v dolaroch. Zmenia mi ucet na euro, alebo mi budu menit pri vstupe dolar/ euro a pri vystupe opacne euro/ dolar? Ak niekto ho obchoduje chcem sa spytat este na fee R/T. Cakam, kym sa pripoji broker, aby som s nim mohol komunikovat, ale predpriprava nezaskodi :) Dakujem za odpovede...:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jardat
Tak nakoniec je to tak. Pisal som si z brokerom, ci my zmeni moj USD ucet na Euro ucet kvoli trhu FESX. Este sa chcem spytat, ci ma niekto skusenosti. Zaujimalo by ma, ake su poplatky na ,,change" meny medzi dolarom a euro. Mne sa to zda dost drahe. Ked zobchodujem napriklad 10 dni do mesiaca a z kazdeho zisku alebo straty my budu menit kazdy den na konci obchodneho dna euro na dolar. Napriklad stratu -60 Euro na dolar. Ucet som fundoval v USD a u nas mam vedeny USD ucet. Ked si budem chciet poslat peniaze na Slovensko, tak este u nas budu my menit dolare na euro. No neviem, ci som to spravne pochopil. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj Infiňáci,

konečne po třech letech jsem dal sbohem tradestation a přešel na řešení Infinity futures + SC. Jsem naprosto spokojen.

Otázka:

Pokud sleduji evropské trhy, případě us session, posouvám začátek dat v Chart Setings na začátek session(8:00,15:30). Problém je , že při načítání dat se objeví ERROR - "invalid time stamp", nebo tak nějak.
Nevíte jak to vyřešít, zabírá mi to před začátkem obchodování 15min každý den. Většinou to řeším vymazáním dat a restartem.

Bany

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...