Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Infinity futures


mo2t

Doporučené příspěvky

Rob99
Velmi pekne dakujem za odpoved. Ja obchodujem nie z grafu ale z DOM-u. Obchodujem DT, DB a flip s pomocou EMA. Do grafu si zakreslujem S/R urovne, dna, vrcholy a pod a podla tychto urovni zadavam do DOM prikazy. Co som opisoval obchod pred dvoma dnami, tak na laptope sa mi vykreslila support uroven a ked som si vcera otvoril velky pocitac, tak tam ta uroven tak silna nebola ako na laptope. Dneska som mal chvilu casu a nasiel som na internete videa od obchodnikov, ktory obchoduju cisto bez grafov ale len z DOM-u...Mate s tym skusenosti? Uz som asi otravny..:) Dakujem este raz za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o pomoc !!! Včera jsem stahla novou verzi platformy , která obsahuje Sierru... A nastal problém : Platforma je úplně mrtvá, naprosto bez dat, Sierra rovněž. Nepřetržitě se snaží připojit - ale bez výsledku. Teď ráno se po zapnutí stahla data ze včerejší den do konce celé seance !!!! Někde je něco špatně nastavené a zaboha nemohu přijít na to, co je špatně... Před otevření platformy system ohlásí :
Connection to Server could not be estabilised. If this occurs between 4:35pm CST and 4:45pm CST,this is our normal daily maintenance windouw the servers will be back on-line shortly. Otherwise olease check your firewall or your internet connection. /Internet je naprosot ok/. Potom se platforma otevře, začne se připojovat a neustále mi nadává toto:
Connecting to TransAct Validate user successful Found matching TransAct Account TransAct price data session disconected. TransAct error. Socket comunications error occured between YesTrader application and YesTrader backend servers.
Strávila jsem s tím včera celý den,už jsem z toho zoufalá....Zachraňte mě prosím někdo , nebo budu muset kvůli tomu snad změnit brokera a zvykat si na nový styl obchodování v nové platformě , ale to se mi opravdu ani trochu nechce.... Stephen se snažil mi pomoct, nemohu si na něj stěžovat, ale bez výsledku... Angličtinu zvládám mizerně, pravděpodobně něrozumím... Půl království a princeznu tomu, kdo mě z toho problému vysvobodí :-)))....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera se mi stalo asi to samé, platformu už mám nainstalovanou dávno ale včera začala dělat to že pouze stáhla hist.data do aktuálního času a pak cena stála. Když jsem odpojil a znovu připojil sierru na datafeed, tak znovu to dotáhlo chybějící data a opět to samé. restart pc nepomohl, snad jen zkusím o nové instalování platformy. Na druhém pc mi funguje vše normálně, tak nevím kde je problém.
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PPavle - prosím, a hlásilo Ti to totéž co mně ? Jsem z toho na mrtvici - odinstalovala jsem včera starou verzi platformy, nová nefunguje a možnost opětovného nainstalování staré verze neexistuje - Stephen tvrdí, že ji už neposkytují. Když včera selhala všechna jeho doporučení o nápravu, svedl to na slabý signál připojení - což znamená, že je v koncích. Takže jsme dva...:-). Jenže já to vyřešit musím...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obrovský dík.... Změnu brokera nechávám jako poslední možnost , protože to znamená změnu platformy , spoustu času stráveného seznamováním se s ní a stejně se neubráním nejistotě, která v živém obchodování nic dobrého nepřinese. Takže se ještě snažím bojovat , ale počítám s tím, že mi nezbyde Inf.účet zavřít a přejít jinam. Jednám s Global futures , odkud mě p.Kužela vytrvale kontaktuje - a teď se nejspíš trefil ... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Platforma funguje !!! ...K mému překvapení se bez problémů rozběhla poté, co jsem přeinstalovala 4GCombi kartu od T mobilu a náhodou se připojila přes ni.... Před tím jsem se snažila to rozchodit přes připojení wifi O2. Jsem laik, takže netuším, v čem je rozdíl, ale pokud mi někdo odpoví , budu ráda, protože se hodlám obrátit na O2 a požádat o řešení z jejich strany - potřebuji využívat jak T mobile , tak O2 / záložní připojení/. Nakonec se ukázalo, že měl jednou Stephen pravdu... Co se platformy týká, má několik málo vychytávek navíc, takže naprostá spokojenost.
Cítím se jako František Venclovský po přeplavání kanálu L.M. - Já su tak šťastné... /že nemusím měnit platformu :-) /...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 novafashion:

Ahoj. Nemel jsem ideu jak ti pomoct, takze jsem se nevyjadroval, ale ted kdyz to popisujes, tak mi dosla taky jedna vec. Na notebooku pouzivam jednak pripojeni O2 a druhak wifi kdyz se namane. A pravdou je, ze prapuvodne byla platforma Infi naistalovana pod pripojenim O2 - takovej ten bilej "potvora" co napichnes do notasu. A s prichodem novejsich verzi platformy se mi zacala stavat jedna vec. V momente kdy jsem pripojeny na nejakou tu mistni wifi, tak login vyzaduje pripojeni k O2. Po odpaleni si pak najde dalsi sit v poradi, a vse je ok. Takze to vypada jako by si Infi pamatovala zpusob pripojeni k siti a tu pak vyzadovala. V momente kdyz tu puvodni zamenis, mohlo by to vest k temto problemum. Tusil jsem ze je zrada nekde v komunikaci tveho komplu, ale napadlo mne toto az ted.

Hlavne ze si to rozchodila ;)

At se dari
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj všem,
mohl by mi prosím někdo pomoc, jak je možné, že tento broker nabízí ( 0,86 USD/side/kontrakt)? Momentálně mám účet u AMP, kde je komise za side 2,40 USD resp. 4,80/kontrakt. Pan Stephen mě neustále přemlouvá, abych přešel k nim. Je někde fígl? A co prosím znamená: Charting Fee (with 10/rt): $0.00 Toto u AMP není...

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ba naopak, neobchoduju přes ně, protože nedělají opce na futures. Když jsem dělal pouze futures, nemohl jsem si na nic stěžovat. Chovali si vždycky skvěle, exekuce bez problémů (až na výpadky tak 2x za rok, ale to má asi každý broker). Je to prostě kvalitní low cost broker pro retailové obchodníky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...