Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

introus ved som uz o tom pisal gartonovi. tak citaj pozorne

Cize asi takto, prihlas sa pod svojim doterajsim menom a heslom a potom ti vyhodi hlasku ze neberie uz specialne znaky a ze musis zadat len cisla, zadas tam cisla a potvrdis a si prihlaseny.
Nasledne asi je potrebne pouzivat uz len toto ciselne login ktore si zadal.
Mne to takto frci,

skus daj vediet

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger

cetl jsem pozorne a zkousel ruzne kombinace
ucet u AMP live mam nafundovany a jiz jsem obchodoval
prihlasovaci username byl email a heslo slozene z velkych a malych pismen , cisel a spec. znaku

kdyz se prihlasuji na svuj ucet pres web. portal (pro administraci) tak se mi zadna hlaska o spec. znacich nebjevi,
pouze ze mam spatne heslo nebo prihlasovaci jmeno

jestlize chci poslat zapomenute heslo tak to nezna ani muj email , ktery jsem drive pouzival jako username
nefunfuje ani reset hesla,
zkousel jsem zadavat jako prihlasovaci jmeno ruzne kombinace i prihlasovaci jmeno do obchodniho soft. Ninji

Proste pred zmenou prihlasovaci udaje fungovaly, po zmene nefunguji

Dekuji za reakce



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, prosil bych o radu ohledně fundování účtu - náhled z internet bankingu v příloze. Nejsem si jistý polem cislo 2. Banka příjemce. Pokud zaškrtnu "vybrat ze seznamu", zadám SWIFT kód, automaticky se vyplní údaje o bance, které vidíte. Nicméně na stránkach AMP jsem našel tyto údaje: JP Morgan Chase, 10 S Dearborn St., Chicago, IL 60603. Adresy se tedy liší. Naproti tomu, pokud zaškrtnu políčko "zadat", nedovolí mi formulář v IB zadat SWIFT kód, pouze název a adresu banky a NCC kod (ktery neznam). Měli jste někdo podobný problém. Děkuji Richard

21323

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...