Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Paja1:
Nějakej tip kde ve free verzi tohle funguje? třeba bych to využíval jen na obchodní příkazy. Ikdyž by to asi bylo složitější,
Musel bych mít už "Multilicenci" na LIVE data... to už je možná snažší live obchodovat v jiné platformě... :-)

Trošku to nechápu, ale verze Direct mohla alespoň povolit obchodování z grafu...
Snad si na ten DOM zvyknu, ale zatim mi to přijde trošku jak drbání se nohou na hlavě :-)

Díky PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pagun:
NT neznám, psal jsem o jiných platformách (Strategy Runner, SOL=Global Zen Trader), ale to by znamenalo nejspíš vyměnit i brokera.
Nevím, jak je to u NT, ale u StrateryRunner nebo SierraChart si můžeš nastavit, že i při obchodování z DOMu ti automaticky s vyplněním příkazu skočí do trhu SL v předem definované vzdálenosti. Dodatečně nastavit PT už není problém, na to je čas. A při obchodování z grafu i DOMu si můžeš zvolit i OCO vazbu, že ti automaticky do trhu skočí SL i PT a po vyplnění jednoho se druhý automaticky zruší. Prostě možností je tam spousta, všechny ani neznám a nepoužívám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucifer66:
Začínám v tom mít pěknej hokej :-) už jsem měl pocit že tomu rozumim a najednou jsem se do toho zaplet tak, že jsem nevěděl kde co je a začal jedním vyhazovat druhý z pozice. Budu to muset nastudovat a mrknout na videa kde se to nastavuje manuálně a pak si to napsat jako ty, jinak těch chyb bude hodně.
:-/ Pagun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den, chtěl bych se zeptat někoho kdo obchoduje live na free verzi NT a zadává příkazi přes DOM zda se mu v grafu zobrazují po zadání příkazu VSTUP- SL- PT (ty barevné šipečky). Pokud ano zda mohu tyto příkazi (SL-PT) posouvat myší v grafu.Zatím testuji přes replay přesto bych si chtel pracovní prostředí co nejvíce přiblížit živému obchodování.
díky Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den,
cca 3 měsíce testuji svůj AOS na datech CQG( verze za 500USD) v NT7 a zajímalo by mě jestli se liší kvalitou data pro sim a live obchodování?
Stáví se mi,že připojení často vypadává( pole zčervená i na několik minut) nebo data vypadnou i napořád,pokud připojení vypnu a znuvu zapnu bez problémů hned naskočí,ale pro AOS je toto velký problém,nepoužívám placený klíč od NT7,ale původní,který zašlou při registraci,tak aby mi fungovaly atm.

Děkuji za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja by som napisal na podporu odkial beries data ... nech sa vyjadria ... demo je demo ... ale podla dema si vyberies vacsinou ... pre mna su iste veci ukazovatelom - webova stranka, demo - to tiez hovori nieco o firme ... a aj podla toho si vyberam ci brokera alebo software ... To ze ti niekto posiela horsie data na demo je mozne ... ale je mozne ze ked ti posiela horsie data na demo, moze posielat aj na real.
Ja by som isto volil nieco, kde aj demo fici bez problemov. Vsak to je prvy kontakt s brokerom a platformou a ked to uz na zaciatku (aj ked len na deme) skripe, tak nemam dovod dufat, ze v reale to bude lepsie ... moze, ale nemusi ;)
Vyskusaj pekne aj ine dema.
Ja demujem cez zen-fire + multicharts, mozes aj zen-fire + ninja a ide to uplne bez problemov, tak preco volit nieco kde su problemy ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Martyn97:

Ahoj,
já jsem el. podpis nepotřeboval na zřízení účtu. Nevím, jestli se to od té doby nezměnilo, ale zkusil bych se zeptat brokera.

Jinak pokud bys ho opravdu potřeboval, tak asi nejlevnější je teď na české poště, viz stránky:
www.postsignum.cz/

Tady pak návod z roku 2011 (snad je ještě aktuální):
Než půjdete na poštu
Před odchodem na poštu musíte vyplnit dva formuláře ve Wordu a vygenerovat žádost. Všechny potřebné formuláře, odkazy a návody najdete na stránce PostSignum QCA, zde je stručné shrnutí:

Nejprve musíte vygenerovat žádost o certifikát PostSignum. Začněte na stránce www.postsignum.cz/generovani_zadosti_o_certifikat.html, kde je popsáno jak máte mít nastavený prohlížeč, poté pokračujte kliknutím na odkaz na stranu formuláře pro generování žádosti. Generování je ukončeno stažením souboru Cert_sign.req, který uložíte na USB Flash disk, který si pak vezmete s sebou na poštu.
Stáhněte si a vyplňte Smlouvu o poskytování certifikačních služeb a 2x ji vytiskněte
Stáhněte si a vyplňte Údaje pro vydání certifikátu, formuláře vyplňte (nezapomeňte zatrhnout Přidělit a Vložit Identifikátor klienta MPSV) a jednou vytiskněte.
Na poště
Na poštu si tedy s sebou vezměte:

Dva výtisky vyplněné objednávky
Jeden výtisk zákaznického formuláře
Živnostenský list (nebo jiným zřizovací dokladem, kde je uvedeno vaše IČ),
Elektronickou žádost o certifikát na USB Flash paměti
Osobní doklad - občanský průkaz nebo pas
Na poště jim předáte všechny výše uvedené věci, které vám buď na počkání nebo asi do hodiny zpracují.

Stažení certifikátu
Během hodiny po zpracování na poště vám přijde z adresy podatelna.postsignum@cpost.cz mail nadepsaný "Upozorneni na pripraveny certifikat", který vám oznamuje, že vám byl vydán certifikát. Mail obsahuje odkaz na stránku, ze které si můžete stáhnou certifikát ve fromátu DER a/nebo PEM a protokol o vydání certifikátu.

Instalace certifikátu
Stažený certifikát nainstalujte na počítač na stránce www.postsignum.cz/instalace_vydaneho_certifikatu.html. Pokud všechno proběhne v pořádku, objeví se stránka s textem "Certifikát byl úspěšně nainstalován". Na stránce je mj. odkaz na otestování nainstalovaného certifikátu.

Záloha certifikátu
Udělejte si zálohu certifikátu podle návodu (odkaz na návod na provedení zálohy je na stránce oznamující úspěšnou instalaci). Vyexportujete ho do formátu .pfx, kterým pak např. podepisujete dokumenty odesílané na finanční úřad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den,
mám problém při zadávání příkazů market do ninja traderu - obchoduji mini Russel, TF, data mám CQG, brokera AMP Futures. Již několikrát jsem to s nimi řešila, že když zadám příkaz market, objeví se mi zpráva ve smyslu, že není možné zadávat příkazy market pro tento trh. Poradili mi, že musím mít v Ninje v Control centru na záložce otrders v kolonce TIF zvoleno Day. Mám to tak, ale stejně mi nejdou příkazy zadávat. Nevíte někdo, v čem by mohla být ještě chyba? Jinak mě nic nenapadá, než změna brokera... Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...