Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Mohu potvrdit, že stránky běží a nikam mě to neodkazuje.
Zkusil bych projet PC programy Ad-Aware a Spybot Search & Destroy, aktualizovat Windows Defender a spustit z něj kompletní test. Taky pokud používáte nějaké blokovací programy zkontrolovat, zda stránka není na blacklistu a případně ji v prohlížeči přidat do seznamu povolených.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim ako sa vyberaju peniaze v tom ich novom klientskom systeme? Som z neho jelen.
V starom som vedel tuna mi to uz jasne neje. Napriklad vobec tam neje priestor na zadanie dalsich udajov.
Napriek tomu som to riskol a zadal som tam len SWIFT kod priamo banky bez SWIFT kodu korespondencnej banky s tym ze sa domnievam ze ked to tam nieje tak to neje potrebne... Zial vyber mi ale nepresiel vypisalo mi "The amount requested is invalid please make sure the amount is greater than 0 and 000.00 in the format"
Comu vlastne nerozumiem nakolko som zadal sumu v tvare 000.00

Vyberal ste niekto z ich noveho systemu? ako na to prosim pekne? Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravim, chcel by som si otvorit ucet u AMP od p. Saba mam vsetko co mi je potrebne na otvorenie rozne linky atd. ale chcel by som sa aj tak spytat hlavne na co si dat pozor a ci by mi dakto nevedel helpnut s tym procesom (p. Sabo je zrejme zaneprazdneny takze bez odpovede ked som mu pisal).

a potom by som sa chcel spytat ci ste naozaj spokojny a ci mi odporucite AMP ako seriozneho brokera.

Dakujem...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

chtěl bych si otevřít účet u AMP.

Když si zaplatím doživotní verzi Ninja trader za 995 USD platí tato verze pouze pro AMP brokera?

A co když budu chtít časem přejít například k Interactive Brokers, budu muset znovu zaplatit za Ninju, nebo jen stačí přejít jinam a Ninju už znovu neplatit, když už jsem ho jednou platil??


Tak by mě to zajímalo jak je to s tím placením own verzí s Ninjou pro různé Brokery.

Díky moc. : :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...