Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Dobry den, chtěl bych se zeptat, co se myslí první větou. Jestli přišel při registraci někomu stejný e-mail.

For both need:

- Please submit a compliance letter from your financial institution, Fio banka a.s., for acknowledgment that it is permissible for you to open a futures trading account.

- A copy of your ID or Passport

- Proof of Home Address (Utility Bill, bank statement, Cable, Electric, Phone, Water, etc.....)

- Own Funds Letter: www.ampclearing.com/pdf/Own%20Funds%20Letter.pdf

Regards,

New Accounts

AMP Global Clearing
newaccounts@ampclearing.com
Fax 312.893.7660

Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych poprosit někoho kdo obchoduje Live u AMP, zda-li by mi upřesnil jak je to s obchodováním
v Ninja Traderovi 7 přes Super DOM.

Pochopil jsem, že kvůli verzi direct nejde spustit charttrader a používat ATM strategie.
a ani nejde obchodovat z grafu (což mě dost vadí, jelikož na obchodování z grafu jsem zvyklej)

Muj dotaz je jedinej a to Zda-li v Super DOM musim Stoplos a profit target nastavovat manualne, nebo zda-li funguje ATM alespon v superDomu. A pokud ne, jak nastavujete stoploss a profit target - pred vstupem? zároveň? až po vstupu (dost riskantní podle mě) nebo jak?

Koukal jsem na videa na finančníku a zde je pouze verze s ATM v DOME coz mi prijde super, ale jestli je i toto omezeno, pak mě napadá otázka jestli není lepší na live změnit program (pokuď máte tip budu za něj rád) a nechat si NT7 jen na analýzu.
Díky pagun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hi
ja tak obchodujem z dynamic domu,
musis zadavat rucne vsetko, ja to robim tak, priblizne v grafe si najdem miesto kde chcem vstupit , najlepsie ked si ho s pravitkom (ctl+f3) oznacim a odmeram vzdialenost stop losu, a ked sa situacia blizi ze sa z toho vycrta naozaj vstup, tak si znova na to miesto dam misku v grafe ta mi ukaze hodnotu, tu kliknem do grafu, (na grafe si predtim stlacim hold) a hned podla pravitka si pozriem druhu hodnotu a zadam stop do domu, a ked tak mam tak potom si kludne odmeral PT a zadam limit, je to trosicka pomalsie ale je to v pohode, len ja zadavam vstupi stale stop prikazmy takze ja uz teoreticky si mozem dobredu pripravit ze kde kliknem aj stop loss,
spociatku som mal z toho obavy lebo som bol tiez navyknuty na graf , ale ta som zbytocne si nechcel platit ninju ked by som nevyuzival ani atm strategie ani posuvne sl, ta som si to skusil cez to na sime, a celkom to slo, len to chce byt v pohode, a davat pozor aby sa clovek neprklikol omylom ked klikas na dom.. ale inac zatial to je uplna pohodicka, zvykol som si... tam ked si pauznes dom tak vyvoj ceny sledujes na grafe, a zdavas si v klude prikazi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pagun:

Já obchoduju live z DOMu a je to naprosto v pohodě a vyhovuje mi to. Ze začátku si chce na to zvyknout. PT a SL musíš nastavovat manuálně. Ale je to jen jedno kliknutí, takže žádná věda. Pokud nepoužíváš SL např. 2 ticky od vstupu, tak mi to nepřijde ani riskantní. Nikdy jsem neměl jediný problém, že bych nestihl nastavit SL. Ani náznak toho. A to ani během srpna 2011, kdy byly trhy extrémně volatilní.

Zatim ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zatím je to pro mě trošku krkolomný :-( Jen mě napadá možnost, šlo by teoreticky umístit první stoploss a teprve potom vstoupit do pozice i Online? asi ne :-))

Předpokládám že ve verzi NT Direct OCO nejede, protože to spadá pod ATM. je to tak?

Když nepojede OCO učim se zadat přes DOM obchod takto:
Vstoupit... zadání stoploss přes pravý talčítko myši, (jde to změnit, nebo to musí být pravý tlačitko myši)
zadání profit target.

Po skončení obchodu podle toho co se protne zrušim nevyřízený přikaz, aby nehrozila proti pozice.
To fakt nejde jinak než tento "krkolomnej" postup. Máte někdo lepší postup kterej bych si natrénoval?
díky PaGun

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ked chces pripravit sl dopredu, tak urcite niekde dalej, a potom ked ti zoberie prikaz tak si ho pritiahnes, a inac stop loss ja zadavam ako prikaz STOP buy/sell, a to som si nastavil na stredne tlacitko misi, ked si nevidel videotutorial k ninji co je tu na webe, ta si mrkni tie dva vida s DOMom,
ale ako je to celkom v pohode ten dom, ja som simoval s obchodmi v grafe, a ked som siel na live tak som tyzden skusal static dom, co mi bolo povedane ze vo free funguje iba dynamic dom , tak ten som trenoval asi den :), a potom som presiel na live,
len som si na papier nakreslil ze ked idem long kde klikam stop a limit, a ked idem short ta tak isto... aby som nemusel nad tym rozmyslat a nahodou si nepomilit strany...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...