Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Ne, to nebude ono... Pravděpodobně se tím budou myslet nějaké konkretní klávesy, či klavesové zkratky. (také to nemám zaškrknuté)
Jinač v kolonce TIF mám zvoleno Gtc - Good Till Canceled - znamená, že Ti čekajíci příkazy visí na burze, tak dlouho, dokud jej sama nezrušíš.

Jinač Jestli komunikuješ s Mirem, tak on v takových situacích sa můzůže napojit přes tzv. vzdálený monitor přímo na tvůj počítat a vyřešit ( nastavit ) to celé za tebe...
Kdysi jsem měl taky nějaký problém s připojením a nakonec to vyřešil.
Nebo potom možna nějaká chyba v NT a pomůže reinstalace.
(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji. Jo, Miro se mi to už párkrát pokoušel spravit, naposledy mi tam nastavili to Day v kolonce TIF, říkal, že jinak by to nešlo. Ale nejde to pořád. Jinak už mi taky pomáhal, ale toto je záhada. Zkusím mu v pondělí ještě zavolat, jestli by se na mě nenapojil a nezkusil to zpravit. Nikdo si s tím zatím nevěděl rady...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LenaK:
když si otevřeš graf s příslušným kontraktem a v něm Chart Trader a zmáčkneš tam Buy Market či Sell Market (při ATM Strategy=none) tak to dělá taky?

Také zkus File-New-Basic Entry
-tam také nastavit příslušný kontrakt (Instrument: ).

Když tak hoď kopii obražovky i s hláškou posunutou tak aby bylo i istatní nastavení vidět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jiří S.: Mi to dělá právě z toho chart traderu, akorát že teda strategii tam mám nastavenou. Včera jsem to řešila s podporou Ninja Traderu, poradil mi upgradovat novější verzi, ale v tom chyba nebyla, říkal mi, že ta chyba je buď u brokera, nebo na burze. Tak jsem to řešila s Mirem z AMP, celé mi to přeinstaloval a uvidíme, na demu to šlo, na live sem zatím neudělala obchod, uvidím dneska.
Ale je to divné, i on se divil, u nich to prý zablokované nemám.

Chybové hlášení je v zápisu toto: Error=OrderRejected Native error='The order type is not allowed for the commodity'
15.6.2012 17:10:02|0|32|AMP Live, The order type is not allowed for the commodity affected Order: Buy 1 Market


To Sobo: To CQG TRF je poplatek za zpracování dat od CQG a účtujou to už dlouho, minimálně od dubna, posílali to aji v mailu kdysi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

potreboval by som si zbackestovat SGX S&P CNX Nifty Index Futures viem,že AMP maju tento instrument v ponuke chcel by som sa opytat obchodnikov,ktorí maju účet alebo len mali na testovanie učet ,že pokial by som nafundoval tych 500 usd,alebo eur či budem mat pristup aj na trhy zo Singapore exchange alebo iba nejake micro trhy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím ,
tak jsem si již po třetí nechal poslat peníze z live účtu do ČR a ejhle. Najednou peníze nedorazily.
10.10. mi byly peníze i s poplatkem strženy z účtu u AMP a dle sděleni pana Saba proběhla transakce v pořádku a peníze odešli z banky JP Morgan. Do CSOB však do dnešního dne nedorazily. U CSOB jsem nepochodil, že prý s tím nemohou nic dělat, když u nich prostředky nejsou. Podle pana Saba probíhá u JP Morgan šetření. Ale 20 dní je 20 dni a nic se neděje.
proto bych se chtěl zeptat nemá-li někdo s tímto zkušenost, popř. jak bych měl dále postupovat. Nebo mi nezbývá nic jiného než čekat a to teda nevím jak jěště dlouho?

Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gartona:

U AMP Futures účet nemám, ale zareaguji.

Co takhle požádat o nějaké potvrzení (mailem a zároveň poslat poštou) ze strany JP Morgan ohledně toho, kam přesně peníze poslali a s jakými údaji. Dalo by se pak lépe dohledávat, kde může být problém. V této situaci bych já osobně určitě nečekal. Pokud bude zřejmé, že v JP Morgan odeslali peníze správně a na ČSOB to nějak zazdili, přeposlal bych jim kopii potvrzení z JP Morgan, ať to urychleně dořeší a hned bych to dal také na policii - a na to bych je v ČSOB taky upozornil :)
Nevím, o jak velkou částku se jedná, ale jsem v těchto věcech raději opravdu ráznější (pro většinu lidí asi až příliš) - hlavně pokud bych neměl k dispozici své peníze cizí vinou. Doporučuji použít veškeré povolené formy slušného avšak rázného nátlaku na místa, kde se to zadrhlo ;)

Pro představu, pokud bych do pěti běžných pracovních dní neměl peníze z USA v bance v ČR, začal bych nervózně prověřovat, kde se to zadrhlo. A vše dokumentovat pro případné rozpory. Už jsem nějaký incident ze strany "velkých bank" zažil, takže proto je můj postoj takový.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...