Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

jasně ... to mi je taky fuk ... ale vadí mi to, že mi účtovali leden když jsem to měl od 27.1. :) (tak tedy 4 dny a ne 1 - jsem to popletl ale to není důležité).

aspoň že mi zatím neúčtují ten CME poplatek 15$ nebo kolik to má být ... to asi až otevřu live obchod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Honzin,

mate skusenosti s TTNet? Ja prave prechadzam u AMP z NT na Sierru a p. Sabo mi dal na vyber medzi TTNet a Rithmic a kedze je cena rovnaka (25 USD mesacne za balik 5) a nevedel mi povedat, ktore su kvalitnejsie, tak som vzal TTNet.. V NT mam CQG, dnes som robil porovnanie napr. na 2 min footprinte a aj ked celkove VOL je rovnake, su tam velke rozdiely v bid a ask hodnotach.. Prepnut na Rithmic sa to vraj da po mesiaci, takze mam este cas, len by som rad vedel, ake mate skusenosti, ci ste to porovnavali s inymi datami atd.. Vopred vdaka!

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj, pár stránek zpátky jsem psal své postřehy po založení live účtu AMP + SierraChart Level5 + Rithmic data. Jsou tam i poplatky. Internet mám přes místního wifi poskytovatele a ani s AMP, ani s Rithmic daty nemám nejmenší problém.
Doporučuji se obrátit na Mira Sabo. Mluví česky, je velmi ochotný s čímkoli poradit a velmi rychle odpovídá jak na emaily, tak na zprávy přes Skype. Kontakt tu na něj taky někde je.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

W8BEN: nevite nekdo, pri vyplnovani formulare W8ben (zakladani uctu) by podle me melo byt (viz priloha) "The beneficial owner is a resident of Czech Republic within the meaning of the tax treaty with that country " zatrzene, a ja to nemam zatrzene a nejde to zatrhnout ?! (zkousel jsem IE, firefox...) Mohl by mi nekdo napsat jak jak jste to meli vy pri zakladani uctu Diky....

28056

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...