Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Měl bych dotaz na někoho, kdo používá Orderflow v kombinaci NINJA 7 + AMP + CQG data, zda jsou tato data kvalitní a tudíž obchodovatelná jako např. SIERRA + RITHMIC.

Pokud mám life verzi NINJA 7 A VOLUME LADDER z BIG MIKE TRADING, tak se platí u AMP pouze 15 USD měsíčně burze a nic víc?

Díky.

"ÚSPĚCH NENÍ NÁHODA, JE TO VOLBA."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sejna: nemám vyzkoušené, ale podle toho, co jsem se dočetl, tak kvalita dat Rithmic není moc dobrá, CQG je prý OK. Ale možná někdo povolanější by k tomu mohl napsat víc.
Mě by především zajímalo, jak zobrazit data od CQG do NT7, konkrétně VolummeLadderMetroEdition. Zkoušel jsem jejich demo, a tam se mi v tomto indikátoru nezobrazovaly žádné údaje... Jakou s těmito daty máte zkušenost? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, používám kombinaci Ninja7 + AMP + CQG data od 15. ledna po kolapsu u Mirusu a jsem s tím spokojen. Obchoduji pouze trh TF a komisi mám 4,02 RT. Vůbec nic dalšího neplatím.

tzn.:
- mám free verzi o NT7
- nemám Static DOM (kde se platí za každý obch.)
- nemám aktivovány trhy NQ a YM (příplatek 5 USD/měsíc) ani ES (příplatek 7USD/měs.)
- nemám aktivován EUREX non-profesional (příplatek 23 USD/měs.)
- nemám aktivován SGX (Singapur - příplatek 68USD/měs.)

S daty jsem spokojen, jsou bez výpadků. Rozdíl od ZENFIRE nepoznám.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrJ81 ahoj, já mám taky tento datafeed- chtěl jsem se jen zeptat- používáš jen svíčkové grafy nebo i order flow?

Já mám CQG -NT7 - VolummeLadderMetroEdition .

Mě se zobrazuje v order flow nějak malé čísla na Bid a Ask, tak nevím jestli to tak má být, nebo jestli to je špatně?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to yord: Ty order flow myslíš v DOMu? Já vidím jen 5 úrovní v DOMU a nic víc. V poslední době jsou ta čísla menší než to bývalo, to je pravda, zhruba 60 - 120 na trhu TF (BID i ASK). Tohle nějak neřeším, obchoduji podle grafu. to Rob99: mám to tak v nastavení platformy viz přiložený obrázek

27677

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim,

ako je to vlastne s datami k sierra chart cez amp? Na ich stranke k tomu nenajdem skoro nic. Posielali mail, ze data pre sierra chart poskytuje TTnet, ale o nich som cital, ze nie su moc vhodne pri pouzivani orderflow. Par ludi pisalo, ze pouziva Rithmic v spojeni so sierra chart. Su tieto data vhodne? Maju aj historiu?

Viete niekto porovnat (vyhody, nevyhody) tychto poskytovatelov dat? Jedna sa mi hlavne o pouzivanie orderflow s Package5 v Sierrachart

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzin: od kdy máš SC L5 + Rithmic? ...

já od 27.1. ... do konce února jsem měl trial a včera mi přišlo vyúčtování za SC leden - duben ... by mě zajímalo jestli běžná praxe nebo nějaká chyba? i pokud bych neměl na únor trial tak za jeden účtovat celý měsíc? - to není ani v ČR :D

uvidím co na to Miro v pondělí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...