Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

aha tak to pardon, já si nevšiml, že jste zmiňoval tu Sierru. To samozřejmě s NT nejde dohromady. Jinak co se týče poplatků, tak myslím, že tam je jen výběr za 40usd, a pokud se aspoň jednou za měsíc nalogujete na svůj účet a neuděláte v daném měsíci žádný obchod, tak 25usd. Ale zkušenost nemám, nepoužívám

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takže takhle jak to mám se zdá být že je to nejvíc ok. Takže to bych platil měsíčně cca 50 dolaru za platformu Sierru 5 a datafeed + komise 3.52 RT jo? To se zdá být docela fajn :) Ale jsou tam ještě nějaké ty jinačí poplatky jste říkali ne? Já jsem zkoušel demo Sierru + CQG, ale nějak to nejde zpustit. A jste u AMP spokojeni? Je to solidní firma? Žádné podrazy a nic takového? Díky za odpovědi Radek

29386

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já se teďka rozhoduji už jen mezi tím, jestli mám Sierru napojit na Rythmic nebo na AMP TTnet. Nevíte někdo co je z toho lepší? Miro mě říkal, že na tom CQG nemužu pozorovat Eurex...čili FESX a FDAX a na těch ostatních jo a to je CQG ještě o 10 USD dražší.


U rythmicu je napsáno 0.25 USD trade route, u AMP ttnet není nic a komise mají jakože stejně velké.

Miro mě to nějak nechce objasnit, jsem se ho na to ptal a nic.

Nevíte někdo co si vybrat a jaké budu mít komise a co je lepší?

Díky,
Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...