Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

Zdravím,
měl bych malý dotaz. Obchoduju přes NT, broker IB. Napadla mě možnost "levných" dat od AMP/CQG s tím, že bych chtěl i nadále obchodovat přes IB. Při zakládání účtu u AMP se dotazují, zda mám nějakého jiného brokera (futures účet). Váhám, jak odpovědět. Obávám se, že když uvedu pravdivé informace, tak mi účet zamítnou...? Nebo se pletu? Má s tímto někdo nějakou zkušenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Obelix

díky za odpověď. Předpokládám, že to ale bude potřebovat stále nové e-mailové adresy...? Nebo nějak to budou mít ošetřené, aby to nešlo opakovaně.
Mám totiž problém, že v rámci dema se mi nezobrazují data do footprintů. Myslel jsem, že to je proto, že mám opakované demo nebo že v rámci dema je to bez hloubky trhu, ale to se mi zase nezdá...? Ptal jsem se na supportu na CQG, že se mi nezobrazuje hloubka trhu, a zda je součástí dema, ale odpověď žádná. Tak jsem z toho trochu jelen.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prave jsem si rozjel demo AMP (CQB) + Ninjatrader a chtel bych si stahnout historicka data. Jsem akorat trochu zmateny jako to udelat.

Mel bych stahnout data za kazdy kontraktni mesic tzn.
TF 03-14
TF 06-14
TF 09-14
TF 12-14
...

nebo staci vybrat soucasny kontraktni mesic TF 03-14 a dat stahnout data za poslednich treba 400 dni ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...