Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

... zkouším to stáhnout a vypadá to na nějakou jejich obchodní platformu, kam se lze přihlásit údaji pro připojení ( já mám NT) a nemělo by to být zpoplatněné, i když zmiňují poplatky CME.
Taky mi není jasné jakou verzi zaškrtnout, jdu od toho.
Když data zblokují budu řešit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

No nevím, ale pokud stk píše, že se mu po připojení budou data vykreslovat od baru kdy se napojí, předpokládám, že se mu musí vykreslovat realtime, ať SIM nebo Live, pokud myslí replay, opět tyto oba typy grafů (Sec i tick) jdou pokud má NT a stahuje pro replay dat L1 i L2, dokonce tam je histirie celý rok zpět. Když zadám v replay určité datum, zobrazí se i s předchozími 5ti dny, které ani stažené mít nemusím, ale možná je to v jiné platformě jinak. Mě to tak jde.
L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zajímalo mě to hlavně jako alternativní datafeed.Používám CQG a ninju a jsem spokojen.Jedu live jen na RB a 30s grafech,a na RB mám jako indikátor emu takže pokud by se mi nenačetla historie tak mi to ukáže nesmysly.
Teď v tom mám tak trochu guláš protože tomas262 a m.hunter napsaly že historické tickové nejdou,ale ludekM zas říká že jdou. Tak nevím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stk:

takže ještě jednou :-)

[bold]Rithmic real-time data[/bold] - ticková no problém, při zobrazení 30s grafu budeš mít vykreslovány živě 30s nebo klidně i 1s úsečky, ale načtená historická data budou 1min. Já tak dostal v Sieřře vlastně combi-graf. Načítaly se mi třeba 5sec bary, ale vše co bylo ztaženo zpětně do zobrazeného grafu byly 1min bary.

[bold]Rithmic historická data[/bold] - pouze 1-minutová

Přešel jsem tedy na AMP/TTnet, páč je to levnější než CQG

NQ TTnet - 3,34
NQ CQG - 4,04 + 0,1

Pokud mám Ave Trade Net Profit mezi 20 - 30 USD, tak je to znát ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomas262:

díky za upřesnění.Tímto tedy Rithmic jako alternativa padá.Jedině že bych ho použil pro AOS kde ninja jede neustále.

K tomu TTnet datafeedu - někde jsem kdysi četl že nemá takovou "kvalitu" jako třeba CQG nebo Rithmic.Můžeš to nějak porovnat s CQG jestli jsou data stejná ,nebo jsou tam nějaké rozdíly,případně výpadky?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Z pohledu kvalitních bid/ask dat není na trhu moc možností. Toto jsou běžné datafeedy z pohledu použití při analýze orderflow:

Kvalitní ticková data:
IQfeed
SierraChart tickový data feed
Rhitmic - není ale backfill

Nekvalitní data (z pohledu orderflow analýzy):
InteractiveBrokers
OEC
AMP/TTNet
TransAct
CQG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...