Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

JakubP:
Margin and/or 80% Daily loss limit Liquidation: 25.00 per contract - předpokládám, že se jedná o ukončení pozice brokerem v případě margin callu nebo pokud ztráta dosáhne 80% vašeho účtu (doufám, že nikdo takto "zkušený" zde není :-). Používáte-li rozumný stop-loss, tak se vás to netýká.

Additional Trader (User) Log In: 10.00 per month - další log in, když je více lidí, kteří se chtějí nalogovat na jeden účet nebo, a to spíš, když máte např. dodatečnou analytickou platformu, kterou krmíte daty přes AMP a platformu přes kterou obchodujete, tak potřebujete dva loginy.

To poslední netuším.

JPtrader: Jak píše introus, IB je v těchto záležitostech daleko lepší. Jednou měsíčně je výběr zdarma. A hlavně peníze si můžete převést k brokerovi v českých korunách, takže máte účet vedený na pražské pobočce HSBC (pěkný článek o tom zde kdysi psal Petr), takže veškeré operace jsou pak vedeny jako tuzemské, tj. buď zdarma v rámci i-net bankingu nebo za symbolický poplatek (u ČSOB např. 3 Kč). Když už platíte takovéhle nesmyslné poplatky, tak bych určitě převáděl aspoň větší částky jednou nebo dvakrát ročně. Protože jinak se to nevyplatí...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

6,42 RT? To je na tomhle světě ještě možné? Si děláš srandu? Pokud pojedeš poziční trady ještě ok, na intraday je to vražda člověče ... cokoliv pod 4 OK. Já mám 3,84 RT na mini Nasdaq s TTnet
u AMP je Miro, hovoří slovensky, kontakt skype amptrading_miro
Pokud netrváš na češtině, otvírá se ti celé moře lepších brokerů ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo, AMP ti dá package 3 free, package 5 se už platí, ale je to v té kalkulačce napsáno, jen to tam zaklikej ... pokud chceš obchodovat orderflow jako Petr, asi bych si vybral data od CQG, pokud ti stačí bežné cenové grafy pak cokoliv
jediné poplatky jsou ty data a komise a pak výběry peněz převody měn apod

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ty trhy nevím které mám zakliknout... :S
Chtěl bych obchodovat YM, ale pozorovat i ostatní indexy jako ES,NQ,FESX,FDAX a za ten eurex je tam 23euro.

Jenže..já ten eurex mužu pozorovat třeba na nějakém demu ninja traderu, takže to není zas tak nutné je platit.

Tak když nezakliknu nic, tak je tam CME market data bundle za 15USD.... to je asi to pravé pro mě ne?

Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...