Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

AMP Futures


Lucínek

Doporučené příspěvky

LeoTo:

mám připojení NT+Rithmic a EUREX obchoduju. Data chodí bez problému. V klientském nastavení tato volba zatím neexistuje, Miro říkal, že se na tom pracuje, toto připojení mi zařídil na žádost, kterou zaslal přímo on. Vše jsem měla vyřízeno do několika hodin.

Jinak jakmile se přeruší spojení, sice zatuhne počítač, ale během pár minut jsem zase ve spojení. Jen jsem se chtěla zeptat, zda máte zkušenost - pokud během cca 1 hodiny alespoň nekliknu do grafu, ačkoli jinak na počítači pracuju, spadne mi spojení. Je to možné, nebo jen moje domněnka?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Antonio:

V tu dobu co mas ten screen (a i jindy... = porad) mi jely a jedou data od CQG normalne (14.2. 18:00 - 14.2 19:30 jsem zrovna obchodoval, takze je to dost potvrzene..) stejne jako dalsim, kteri na toto reaguji. Takze bych hledal chybu nekde jinde. Neco ti to spojeni bud zhazuje nebo primo zakazuje... muze byt filtr na routeru, muzes mit blbe nastavenej firewall, muzes mit nastavenou spatne sitovou komunikaci na svem PC, a nakonec muzes mit i spatne nastavene samotne pripojeni do Ninjy. Takze to budes muset hledat postupne. V prvnim kole bych vyloucil kompl... Tzn. vezmi jinej kompl nejlepe notebook, na nej dej Ninju a zkus se pripojit a jet nejakej den na nem. Nejlepe i na nejakem jinem providerovi.. Vem ho treba nekam do kavarny kde je wi-fi a zkus to pres tohle spojeni. Kdyz to pojede, tak to zkus s timto komplem doma na svem pripojeni... atd... vylucovaci metodou..


Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dynosWCH
Je pravda, že po Open to bolo dnes najlepšie, ale ako vidíš bolo to aj v čase keď Ty si nemal.
Rob99
Tieto výpadky už riešime celý týždeň, ale zúžilo sa to len na Slovákov tomm02 a dynosWCH a mňa, čo máme spoločne providera Telekom a ADSL linku káblom, takže prvý krok je poskytovateľ. ČR vždycky potvrdila bez problémov, tak ako Ty. Čo sa týka týka nastavení PC a FireWall a pod, tak v podstate mám Live dáta už skoro dva roky pri stále rovnakých podmienkach, takže tým to asi nebude a výpadky ak si spomínam tak 1,5 roka dozadu ani jeden, a keď som mal prvykrát asi na 5s, tak som to nechápal, ako sa to mohlo stať, keď internet je v pohode, a ďalej to šľapalo, až teraz asi dva týždne to začalo byť samozrejmosť a tento týždeň to bolo brutálne, hlavne pondelok a utorok. Samozrejme, že som overoval a skúšal všetko možné ohľadom nastavenia až po najnovší Upgrade a vymazanie určitých súborov po konzultácii s Mirom Sabom a aj záložný internet /mobilný, cez modem/ kde to tiež vypadávalo, ale bohužiaľ /asi hlúposť/ tiež od Telekomu.
Prvý krok, čo chcem urobiť, tak presťahovať PC k inému poskytovateľovi napr. Orange, UPC/najlepšie optiku/a uvidím ako to dopadne, potom chcem dotiahnúť k PC správcu sieti a pozrieť na nastavenia, IP, router, atď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

přispěju svou troškou do mlýna. Intraday obchoduju jenom jeden trh. Moje zkušenost je taková, že to jde i přes USB modem od O2 (připojení CDMA/UMTS). Občas jsem v terénu a nelze jinak. Ze začátku jsem byl z toho nervózní, ale připojení je stabilní a nemám problém s vykreslováním dat (až na řídké výjimky). Používám 13 palcový ultrabook, iCore 7, SSD HDD, 8 GB RAM a šlape to naprosto v pohodě. Kamarád traduje pozičně a obchody řídí z iPhonu, šlape mu taky taky dobře :)

Tím chci říct (můj názor), že když člověk nejede algorithmic trading, obchody na milisekundy, tak nějaký extra HW a připojení asi moc nepotřebuje..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosimvas muzete mi poradit jaky datafeed pouzit pri otevirani uctu u AMP? moc se v tom nevyznam, jsou tam tri moznosti - CQG, TTN, Ritmic - nevim co to presne znamena ani jaky je v tom rozdil. chtel bych obchodovat e-mini, zatim jen YM, casem pujdu na dalsi. asi nejspis na platforme sierra chart (verze 3) ackoli ted testuju na ninjovi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

v kombinaci se Sierra Chart používám Rithmic. Ale bacha - neposkytuje víc než aktuální kontraktní měsíc.
u CQG mi šla u NT i dlouhá historie ... takže možná kombinace Sierra + CQG by nemuselo být špatné ... CQG by mělo mít nepatrně horší ticková data jak Rithmic (ale ne výrazně)

Jinak SC + Rithmic vyžadují otevření obchodu 1x za 15 dní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...